Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επικοινωνία με το γραφείο OK με δύο μηνύματα κλείστηκε το ραντεβού στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο
στην ώρα της το κορίτσι μας ήρθε όμορφα ντυμένη με κόκκινη μπλούζα μαύρο μίνι μαύρο καλσόν και μπλε τζάκετ πρόσωπο μέτριο με ωραίο σώμα και μικρό βυζί ηλικιακά την κάνω 30 με 32 Χρονών τα αγγλικά της εξαιρετικά με το που σκάει μύτη με πλακώνει στα φύλια και μου λέει τι όμορφος είσαι της λέω Thanks babe αλλά τα κοπλιμέντα δεν είναι για μένα εγώ είμαι 30 χρονών και η πούτσα είναι καυλωμένοι συνέχεια αυτά είναι για τον πιπακια το geroksouras που δεν του σηκώνετε και παίρνει φάρμακα και αλοιφές για να του σηκωθεί Χαχαχα! Και με ρωτάει ποιος είναι ο geroksouras Και της απαντώ ενας τελιομενος συνταξιούχος καταστροφέας που το πεζει και γαμιας στα γεράματα Χαχαχα! εκεί σκάσαμε στα γέλια στα γόνατα και με το χαμόγελο στα χείλη τον παίρνει στο στόμα πιπα για σεμινάριο
εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση της σηκώνω το μίνι βγάζω το στριγκάκι της μου δίνει το προφυλακτικό Και την καρφώνω λυσσασμένα στα όρθια την πάω στο κρεβάτι και την στήνω στα τέσσερα και κατάθεση στο στοματάκι της
Πήγαμε για ντουζ μαζί και επιστρέφουμε να πάρουμε τις ανάσες μας τα είπαμε λιγάκι πολύ ομιλητική κοπέλα και κοσμογυρισμένη οπως τα λέγαμε εκεί την πιάνω από το λαιμό και την πλακώνω στα γλωσσόφιλα Φυλάω βυζί κοιλιά και κατεβαίνω και γλύφω το μουνάκι της αργά και αισθησιακά
σηκώνομαι βγάζω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα ιεραποστολικό πλαγιαστό από πάνω και κατάθεση πάλι στο στοματάκι της
Φρεσκαρίστηκε το κορίτσι μας της έδωσα τα χρήματα και με αποχαιρέτησε με ένα γλυκό φιλί στο στόμα

Τρομερές υπηρεσίες πολύ δοτική κοπέλα και ξέρει να γαμιέται καλά σύντομα θα τιμηθεί ξανά

Αυτά από μένα να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.369
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aekaldo, Johnny Red2, gpd και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2023
Αυτα ειναι καβλιαρη ετσι πρεπει να την καρφωνεις στα ορθια.Παντως και ο βλαμενος ο γεροξουρας θα την εκανε οπως την εκανα και εγω με την φατσα που εχει.....Ναι!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Elganador
14 Μαρτίου, 2023
@andronikos3 βλαμενος εισαι και φαίνεσαι σε πληροφορω οτι το μιλφακι κανει καλη πιπα και αρχιδογλυψικο πολυ καλο
G
geroksouras
review reaction 2 Elganador
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2