Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την είχα σταμπάρει καιρό μιας και οι φωτό της μου άρεσαν αρκετά....οπότε κανονίστηκε συνάντηση.

Μπορεί η κοπέλα να ήταν χαμογελαστή, ευγενική και με ένα αξιοπρεπές σώμα αλλά δυστυχώς οι φωτογραφίες του προσώπου της απείχαν αρκετά από την πραγματικότητα.

Στο κυρίως αν και ήταν δεκτική και δεν αρνήθηκε τίποτα έβγαζε μια αύρα κόπωσης - βαρεμάρας με αποτέλεσμα να ήταν εντελώς διεκπεραιωτική.

Νά'μαστε καλά, πάμε για άλλα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
370€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
dfwk
Τιμημένος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
406
Πόντοι:
316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lavro, Vasilisperisteri, hornyasfuck και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2023
Μπορει να ηταν κουρασμενη, να μην ηταν ορεξατη και να μην περασες οπως θα ηθελες....οκ.
Αλλα επειδη την ειδα και εγω προσφατα, το προσωπο της ειναι πολυ κοντα στις φωτο φιλε μου και αυτο δεν ειναι κατι το υποκειμενικο, τυπου στον εναν αρεσε εμφανισιακα, στον αλλον οχι...
review reaction 1 hornyasfuck
11 Μαρτίου, 2023
Σε ολες τις κριτικες ολοι επιλεξαν "ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς" εισαι ο μονος που επελεξες "παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)"
Νομιζω εισαι κομματακι υπερβολικος...καλοπροαιρετα το λεω, χωρις διαθεση για αντιπαραθεση.
review reaction 1 hornyasfuck
11 Μαρτίου, 2023
Καταρχάς δεν είμαι ο μόνος που έχει βάλει ότι οι φωτό είναι "παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)". Σίγουρα δεν είναι Ψεύτικες. Δεν είναι όμως και ελαφρά επεξεργασμένες. Τώρα αν ήταν έτσι πριν κάποια χρόνια οκ. Σήμερα είναι "παραπλανητικές (παλιές)"
review reaction 1 hornyasfuck
11 Μαρτίου, 2023
Πριν ενα μηνα την ειδα ρε μπρο... και αυτο που ειδα οσον αφορα το προσωπο ηταν πολυ κοντα στις φωτο.
Γι' αυτο μου εκανε εντυπωση που το ειπες.
Το σωμα σιγουρα εχει διαφορα, μια χαλαροτητα την εχει.
Τεσπα, οι αποψεις ειναι σαν τις πουτσες...ολοι εχουν απο μια...
review reaction 1 hornyasfuck
12 Μαρτίου, 2023
Η κοπέλα εχει αυτο που λεμε....ποντικοφατσα,ειναι ψιλοξενερωτικη εμφανιση,εχει πολυ δικιο ο φιλος.Και το σερβις της ειναι ατεχνο.
review reaction 1 hornyasfuck
12 Μαρτίου, 2023
@gnnakos
Αλλο δεν μου αρεσει η εμφανιση που λες εσυ....αλλο απεχει απο τις φωτο...αλλο πραγμα το ενα, αλλο πραγμα αλλο, μη μπερδευεσαι...
Τα υπολοιπα περι ορεξεως....
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain89
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6