Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ενδεικτική ημερομηνία, στο περίπου όμως κάπου εκεί

Η Ζωή ήταν η πρώτη φάση μου σε ραντεβού με εσκορτ και χαίρομαι που ήταν αυτή που έσπασε το ρόδι

Η συνεννόηση έγινε άμεσα μέσω τηλεφώνου και η συνάντηση σε γνωστό ξενοδοχείο της πόλης έναντι σταθμού
Διακριτικός υπάλληλος στην υποδοχή

Πολυ ευχάριστος και καθαρός χωρος σε δωμάτιο του ξενοδοχειου. Με υποδέχτηκε με εσώρουχα και ζαρτιέρες και καλσόν. Πολύ καβλα εξ αρχής. Ζουμερή 50αρα 100% ελληνίδα… η θεία που πάντα ήθελες να γαμησεις σε ένα οικογενειακό γλέντι στο χωριό το Πάσχα! Και μετά τον έπαιζες για πάρτη της. Αυτό είναι η Ζωή!

Χαλαρό γκοσιπ, προσφέρθηκε να κεράσει καφέ ή νερό και ρώτησε αν μ αρέσει η μουσική.

Αρχίσαμε το μπλα μπλα καθως κατάλαβε ότι είμαι εγκεφαλικός τύπος και με εξιτάρουν αυτά. Ήθελε να μάθει το τι με καβλωνει ώστε να παίξει τον ανάλογο ρόλο…

Ερωτικο γλωσσοφιλο και πολύ ωραία καυτή και υγρή πιπα.. οπωσ Το φανταζόμουν.. ρώτησε αν προτιμώ με η χωρίς σκούφο. Προτίμησα χωρίς.
Τελεια βυζια τα οποία χάιδεψα και εγλυψα κ πολύ ωραίο δέρμα και ωραία μυρωδιά!

Γαμησι στάση κυρίως ιεραποστολή, με εντονο eye contact, λίγο στα πλαγιά και φυσικά στα 4 κ ήρθε εκεί η κατάθεση.
Η γυναίκα έχει ζουμερή κωλαρα!
Ωραία μουγκρητά και εκφράσεις τύπου «γαμησε τη θεία σου μωρό μου» και αλλά τέτοια!

Μου έκανε εντύπωση πως μετά κάτσαμε κάναμε ντουζακι και τα είπαμε με τσιγάρο και αναψυκτικό και κατάλαβα ότι πρόκειται για άνθρωπο σωστό, μετρημένο, πανέξυπνο και πολύ καλόκαρδο!
Σπάνιο αυτό μετά από συνεύρεση!

Θέλω η αλήθεια είναι να ξαναχτύπησω την καρτα μου μαζί της και δε θα αργήσει η στιγμή!

Την προτείνω ανεπιφύλακτα καθώς πρόκειται για κορίτσι που τιμάει τα λεφτά της όπως τιμάει και τον εαυτό της και σε θέλει καθαρό και στην ώρα σου! Επίσης έχει τρομερά πολλή υπομονή! Μεγάλο προσόν!

Γεια σου ΚΑΒΛΑΡΑ ΘΕΙΑ ΖΩΗ♥️

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
50€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Almanaco
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
5.736
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, gomenakiasssexy27, maradona7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού