Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ειπα να κανω το κασκαντεριλικι με την μαριαννα και το φυσαω και δεν κρυωνει.Τι να πω πρεπει να μας δουλευουν στο γραφειο και να μας περνανε για μαλακες δεν εξηγειτε αλλιως.

Επικοινωνια : Μηδεν...google translate..ενα οκ ξερει και γιαυτο αμφιβαλλω.κουνουσαμε τα χερια σαν τους χιμπαντζηδες

Εμφανιση: Οτι βλεπετε, κλασικη λατινικη κωλαρα,λιγο χαλαρο μπυροκοιλι.ειναι με πιασηματα σε καμια περιπτωση μοντελε.

Συμμετοχη:Κομοδινο ασχετη και απειρη τελειως ,φιλι αθλιο χωρις παθος, γλωσσα εβγαζε που και που και δεν εκανε καν τον κοπο να γυρισει να κουνησει λιγο το κεφαλι, ηταν ακινητο εκει μαρμαρωμενο.Πιπα του αερα δεν καταλαβαινα τιποτα πανω κατω μονιμως πηγα να την σπρωξω για deep αρνηθηκε.επιχειρησα να βαλω δαχτυλο δυσανασχετησε και μουρμουρησε κατι στα ισπανικα.επικοινωνια αμεσα με το γραφειο για μισαωρο ενω με επαιρνε πιπα (ο θεος να την κανει)οπου και εγινε.γυρισμα στα τεσσερα με την ηρωικη στυση που πασχισα να κρατησω και γαμουσα οπως ειπα ενα κομοδινο φωνη μηδεν διαθεση καμια.. εναλλαγη με αυτην απο πανω οπου κουνηθηκε λιγο και επειτα με εμενα απο πανω οπου τελικα μου επεσε.εβγαλα καποτα δεν ειχα καμια διαθεση να συνεχισω,την εβαλα για πιπα ειδα οτι δεν μπορει με τιποτα να με τελειωσει και της ειπα να ερθει διπλα μου να μου τον παιξει μπας και δω χαΐρι..ουτε γιαυτο δεν κανει η αχρηστη.χειροτερη μαλακια δεν μου εχουν παιξει, ουτε καν να με γλειψει λιγο στο αυτι να με φιλησει για να το σωσει.εν τελει την εβαλα καθιστη και την εχυσα μονος μου στα βυζια ενω αυτη καθοταν με κλειστα τα ματια με υφος γαμω τη ζωη μου..ακριβως κυριοι εδωσα 90 ευρω για να τον παιξω μονος μου.. ΜΑΚΡΙΑ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
SOXEM
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
335
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 BisexualWannabe, passas87, mancunian1986 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2023
Τα έχουμε πει πολλές φορές. Μακριά απο λατινες. Είναι μόνο για αρπαχτη, δεν κάνουν..
review reaction 5 review reaction 1 BisexualWannabe, passas87, SOXEM και 1 ακόμα μέλος
06 Μαρτίου, 2023
ναι...

ειχα κανει προφητικο ποστ με το που την ειδα στο κλαμπ

γενικα αυτο το αστειο με τις ξεπετο-λατινες που γεμισαν τον τοπο να τελειωνει λιγο δεν τις θεμε λεμε
review reaction 5 review reaction 1 BisexualWannabe, passas87, SOXEM και 1 ακόμα μέλος
06 Μαρτίου, 2023
Κρίμα..τη καλοεβλεπα κ εγώ να τη δοκιμάσω με πρόλαβες..
review reaction 1 hornyasfuck
07 Μαρτίου, 2023
ναι αλλά... αν πετύχει η μαλακία???
review reaction 3 SOXEM, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4