Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 40 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 114928
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χθες είχα δύο ραντεβού με δύο κοπέλες του χώρου εξαιρετικές που έχω ξαναπάρει και πέρασα φανταστικά και πάλι σήμερα είχα πει να μη γεμίσω μόλις ξυπνάω με πήρε ένα φιλαράκι τηλέφωνο και μου λέει πάμε για καφέ γλυφάδα ντύνομαι και πάω να το συναντήσω με το που το βλέπω αντί να με χαιρετήσει μου λέει καύλωσα του λέω θα μ’ αφήσεις ήσυχο δεν θέλω να γεμίσω σήμερα θα
κάνω ρεπό.
Οπως καθόμαστε Και πίνουμε τον καφέ μας μου ανοίγει την συζήτηση Πάλι για εσκορτ
Και εγώ δεν θέλω και πολύ λίγο να Τσιγκλισεις Ορμάω κατευθείαν τηλέφωνο στο γραφείο και κλείνω Inessa για 1 ώρα στο χώρο της είχα φτάσει νωρίτερα και ειδοποιώ την Έλενα αν μπορώ να περάσω μου στείλει το OK μου δίνει αριθμό δωματίου και ανεβαίνω με το που ανοίγει η πόρτα αντικρίζω ένα πλάσμα πανέμορφο από Ουκρανία ηλικιακά τι κάνουνε 28 με 30 χρονών καμία σχέση με τις φωτογραφίες λεπτό κορμί ξανθά κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους στήθος όμορφο σιλικονατο με πολύ καλή δουλειά το σώμα της καθαρό από μπογιές τα αγγλικά της εξαιρετικά μου σκάει ένα πεταχτό φιλί και μου λέει το μπάνιο είναι έτοιμο μπορείς να περάσεις το μπάνιο πολύ καθαρό κάνω το ντουζάκι μου στεγνώνω καλά καλά και επιστρέφω με περίμενε καθίσει στο κρεβάτι βάζοντας μουσική με το κινητό της
την πλησιάζω και αρχίζω να την φιλάω στο στόμα γλωσσόφιλα εξαιρετικά το κορίτσι φύλλα υπέροχα
τις βγάζω το φόρεμα Και αρχίζω να φυλάω τα βυζιά της Κατεβαίνω και γλύφω το μουνί της με μανία πολύ καθαρό μουνάκι και χωρίς μυρωδιές
πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα Πίπα εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση πέρασε και από τα αρχίδια μια βόλτα είχα καυλώσει φουλ παίρνω το προφυλακτικό και την ξεμουνιζω στο doggy τι γυρνάω ιεραποστολικό πλαγιαστό το κορίτσι δεν σταματούσε να με φιλάει ερωτικά Το ζούσε και εκείνη και γούσταρε πάρα πολύ βγάζω το προφυλακτικό Και κατάθεση στα όμορφα βυζάκια της
Πάω για ένα γρήγορο ντουζ Και χωρίς να χάσω χρόνο επιστρέφω και ο δεύτερος γύρος αρχίζει με γλωσσόφιλα χωρίς αύριο τόσο δοτική κοπέλα δεν έχω συναντήσει σε όλη μου την πορεία στον άγριο έρωτα φιλάει αφτί λαιμό κατεβαίνει και τον παίρνει στο στόμα πίπα και πάλι εξαιρετική καλύτερη από την πρώτη την παίρνω από το χέρι και την στήνω στον τοίχο
Και την Καρφώνω αργά και αισθησιακά να με πιάνει από τα χέρια και να με σφίγγει σκληρά Και να με ποτίζει με τα υγρά της
Την ξαπλώνω στο κρεβάτι ιεραποστολικό από πάνω και κατάθεση και πάλι στα βυζιά της
Κάθομαι λιγάκι να πάρω τις ανάσες μου.
και το κορίτσι μου φέρνει ένα μπουκαλάκι νερό πίνω δυο γουλιές
Πάω για ένα γρήγορο ντους της δίνω τα λεφτά και την αποχαιρετάω με ένα γλυκό φιλί στο στόμα

Το κορίτσι είναι πολύ γλυκό και εξαιρετικό μάγκες προλάβετε από ότι μου είπε έξι με εφτά μέρες θα είναι εδώ ακόμα
πέρασα φανταστικά Και έφυγα πολύ ικανοποιημένος

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
20.935
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xan4625, aekaldo, Johnny Red2 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2023
Από ύψος ;
review reaction 1 hornyasfuck, Elganador
27 Φεβρουαρίου, 2023
@trelogeros 1.73 περίπου
review reaction 1 hornyasfuck
27 Φεβρουαρίου, 2023
Φιλαράκι να κανεις καλύτερες παρέες…άμα είναι να πηγαίνεις για καφέ και να καυλωνεις επειδή το φιλαράκι σου σε τσιγκλαει άστο να πάει στο διάολο…
review reaction 3 hornyasfuck, Elganador
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3