Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 74 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δίωρη απογευματινή συνάντηση στο Bill με την Έλενα λοιπόν.
Έχουν γραφτεί πολλά και διάφορα για την Έλενα με κάποιες τάσεις υπερβολής και ως προς τα θετικά και ως προς τα αρνητικά. Θα προσπαθήσω λοιπόν να είμαι όσο πιο αντικειμενικός μπορώ.

Από εμφάνιση η Έλενα είναι πάνω κάτω αυτό που ξέρεις και περιμένεις.
Πρόσωπο απλό καθημερινό, δεν το λες ούτε όμορφο ούτε άσχημο με πιο ωραίο στοιχείο τα εκφραστικά και γελαστά μάτια της.
Σωματάκι προς το petit, πολύ ωραίο και καλοσυντηρημένο για την ηλικία της. Γεμάτο και στητό στήθος, πολύ ωραία πόδια και απαλό βελούδινο δέρμα. Μόνο μείον κάποια χαλάρωση που υπάρχει στην κοιλία, αλλά όχι τίποτα tragic που να κάνει μπαμ και να χαλάει την γενική εικόνα.

Ευγενικός ζεστός και πρόσχαρος άνθρωπος που σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα από την πρώτη στιγμή. Περιποιητική υπέρ του δέον σε φάση που νιώθεις ότι είναι η μαμά σου που σε φροντίζει να είσαι άνετα και να μην σου λείψει τίποτα (στην δική μου περίπτωση ας πούμε η μικρή μου αδελφή που εκτελεί χρέη μαμάς Χαμόγελο με γλώσσα)

Η καθαριότητά της και η τάξη της απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. Φέρνει μαζί της ότι μπορείς (και δεν μπορείς) να φανταστείς για την δική της αλλά και την δική σου υγιεινή, αλλά και για την σχετική καθαριότητα του δωματίου. Μόνο που δεν σφουγγαρίζει το δωμάτιο πριν ξεκινήσει ο αγώνας Χαχαχα!

Στον αγώνα τώρα
Να σημειώσω πρώτα ότι έκλεισα την Έλενα επειδή εγώ κινούμαι σε gfe ρυθμούς και καταστάσεις και από αυτά που είχα διαβάσει και δεί στις κριτικές και στο νήμα της πίστευα ότι θα κάνω μία χαλαρή αγαπησιάρικη συνάντηση.
ΑΜ ΔΕ!!! Η γυναίκα είναι διχασμένη προσωπικότητα! Από την στιγμή που θα αρχίσει τα (ομολογουμένως πολύ ωραία) βαθειά γλωσσόφιλα, λες και γυρνάει ο διακόπτης και μεταμορφώνεται σε λυσσασμένη αχόρταγη πουτάνα. Στην κυριολεξία με βίασε και ασέλγησε στο αθώο κορμάκι μου Σπασίκλας
Φιλιά γλειψίματα γαμήσι μπινελίκια, όλα σε δυνατούς και έντονους ρυθμούς με την Έλενα να μην χορταίνει και να ζητάει πιο δυνατό σκίσιμο και στο μουνάκι της και στο κωλαράκι της. Καλά στησίματα χωρίς να κλέβει, αντιθέτως γουστάρει και ζητάει βαθιές και δυνατές διεισδύσεις.
Τρελή μάχη, φοβερό σεξ που πραγματικά μου θύμισε επιδόσεις και ρυθμούς των νιάτων μου. Ηφαίστειο πραγματικό που με ξεζούμισε κανονικά.
Μοναδική εξαίρεση στο pse γαμήσι, η πολύ καλή πίπα της, που είχε και προσπάθειες για dt με πνιξίματα σαλάκια κλπ, αλλά κινείται σε πιο ήρεμους και gfe ρυθμούς με αισθησιακή και βασανιστική περιποίηση των μπαλακίων και καυλωτικά παιξίματα με την γλώσσα στο καυλί.

Παίχτηκαν δύο γύροι (δύο μάχες δηλαδή) σε διάφορες στάσεις με τον πρώτο να τελειώνω στην κοιλίτσα της γιατί δεν πρόλαβα να της τα δώσω στο στοματάκι που τα ζήταγε και τον δεύτερο βαθιά στο πωπουδάκι της με εμένα μούσκεμα στον ιδρώτα.
Στο ενδιάμεσο των γύρων βέβαια η ξεσκίστρο πουτάνα ξαναέγινε ή ευγενική και περιποιητική Κυρία της διπλανής πόρτας.

Συμπέρασμα, η Έλενα δεν είναι πιπίνι, δεν είναι μοντέλο είναι μία σχετικά εμφανίσιμη milf, μία γυναίκα της διπλανής πόρτας που (τουλάχιστον μαζί μου έτσι έγινε) μετατρέπεται σε μία αχόρταγη λυσσάρα που δικαιολογεί τον τίτλο της σεξεργάτριας.
Πραγματικά ήταν ένα από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει τα τελευταία χρόνια.

Ps: Το ίσως στο αν θα την ξανασυναντήσω είναι επειδή υπάρχουν πολλές επιλογές εκεί έξω. Εαν και όταν αποφασίσω να σταματήσω τις δοκιμές θα είναι σίγουρα μία από τις στάνταρ επιλογές μου.

Αυτά από εμένα, να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Yagulas
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.152
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redgarland, xronakis, White Othellos και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2023
ακριβώς ετσι !
αυτή είναι η Έλενα!
Μια εκπληκτικη γυναικα!
το απόλυτο θηλυκό!
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, paparotriftoulas, Nevio και 4 άλλα μέλη
22 Φεβρουαρίου, 2023
Πήρες πίσω πόρτα αδερφέ ?
review reaction 1 Johnny Red2, Lucifer_gr37
22 Φεβρουαρίου, 2023
@sakarvats
Oh yes!
review reaction 1 Johnny Red2, maradona7, Drunk Sinatra
22 Φεβρουαρίου, 2023
τι ηλικια ειναι περιπου η κοπελα?
review reaction 1 Johnny Red2
22 Φεβρουαρίου, 2023
Επιτέλους και κάποιος που το γράφει, ότι δλδ πήρε από πίσω την κοπέλα. Θεωρώ ότι οι περισσότεροι το έχουμε κάνει αλλά δεν το λέμε, λες και είναι κάποιο κρατικό μυστικό, ή πιστεύουμε πως το κάνει μόνο μαζί μας.
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, DickWinters, maradona7 και 2 άλλα μέλη
22 Φεβρουαρίου, 2023
Right to the point.
Bravo.
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, billgun
22 Φεβρουαρίου, 2023
@Drunk Sinatra
Σέβομαι και εκτιμώ και την προσωπικότητα και το δύσκολο επάγγελμα των κοριτσιών και αυτό φαίνεται σε ότι γράφω οπουδήποτε, αλλά ο κύριος στόχος και σκοπός νομίζω όλων μας θα έπρεπε να είναι η ενημέρωση και ανταλλαγή των εμπειριών μας για το κοινό καλό που δεν είναι άλλο από το να γαμάμε καλά. Σε αυτό το πλαίσιο δεν το θεωρώ σωστό να κρύβουμε τι κάνουμε με τα κορίτσια. Ότι τι? Εγώ είμαι ο σπέσιαλ πελάτης που με ξεχωρίζει και μου δίνει το κάτι παραπάνω? Με ερωτεύτηκε δηλαδή?
Ξυπνάτε βρεεεεεεε
review reaction 1 Johnny Red2, men1975, STAVROS6969 και 3 άλλα μέλη
22 Φεβρουαρίου, 2023
@xratsas
Περίπου 42 με 48 δεν τα πάω και τόσο καλά με τις ηλικίες για να σου πω ακριβώς
review reaction 1 Johnny Red2
22 Φεβρουαρίου, 2023
@Drunk Sinatra,αφού η Έλενα το γράφει στις υπηρεσίες της
"Πρωκτικο +20.0 ευρώ με προυποθεσεις" ,πως είναι μυστικό?
εξάλλου έχει δηλώσει και η ίδια ότι δεδομένων των συνθηκών το απολαμβάνει ιδιαιτερα!
review reaction 1 Yagulas
20 Απριλίου, 2023
Ευχαριστουμε για την ενημέρωση, έπιασε τόπο...
Εάν έχεις γνώση άλλων κοριτσιών τέτοιας κατηγορίας € και vfm δλδ, στείλε ένα pm αν δεν κάνει κοπο
review reaction 1 Johnny Red2
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2