Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ερωτεύτηκα σφόδρα την Kira από τις φωτογραφίες της. Δείτε τις προσεκτικά: Αυτό το μαύρο καρεδάκι σε συνδυασμό με αυτά τα μάτια με διαλύουν. Είναι το τέλος του δρόμου για εμένα. Πριν να την συναντήσω, είχα μπει τουλάχιστον 15 φορές στο προφίλ της για να δω και να ξαναδώ τις φωτογραφίες της. Όταν ήρθε η στιγμή της συνάντησης, χαμογέλασα όταν άνοιξα την πόρτα, γιατί είδα μπροστά μου ακριβώς την μικροκαμωμένη γυναίκα των φωτογραφιών. Μου φάνηκε κουρασμένη παρότι ήταν σχετικά νωρίς το βράδυ (νομίζω συναντηθήκαμε γύρω στις 19:00) αλλά, παρά την κουρασή της - την οποία σεβάστηκα - έβλεπα στα μάτια της ότι θα προσπαθήσει ευγενικά να με ικανοποιήσει. Αποφάσισα να χαλαρώσω και εγώ και να απολαύσω αυτό το γλυκό πλάσμα ακολουθώντας τους δικούς της ρυθμούς. Κάθισα γονατιστός στο κρεβάτι, γονάτισε και εκείνη και έσκυψε για να με γλύψει. Την κατεύθυνα με ήρεμες κινήσεις να τοποθετήσει το κωλαράκι της έτσι ώστε να απεικονίζεται στον καθρέπτη. Σαν σκηνοθέτης, μέχρι χιλιοστό, δημιούργησα μία εικόνα που θα έχω για πάντα στο μυαλό μου. Ίσως το ομορφότερο στημένο κωλαράκι που έχω δει. Την χάϊδευα όσο μπορούσα πιο απαλά, το χέρι μου ταξίδευε από τα μαλλάκια της, στην πλάτη, στο κωλί της και ξανά στα μαλλάκια της και ξανά το ίδιο. Το πνεύμα μου ξεκίνησε να βγαίνει από το σώμα μου. Το στοματικό της ήταν μαγικό. Από εκείνη τη στιγμή θυμάμαι ελάχιστα πράγματα. Όχι δεν ήμουν πιωμένος ή μαστουρωμένος. Ήταν κάτι άλλο, όλοι το έχετε αισθανθεί κάποια στιγμή. Πρέπει να αλλάξαμε 1-2 στάσεις και να τελείωσα σαν θηρίο έχοντας την στα τέσσερα (θυμάμαι να την ταλαιπωρώ λίγο με δυνατές πουτσιές προς το τέλος). Την ευχαρίστησα και της έδωσα ένα ωραίο γλυκό που της είχα πάρει από το OHH BOY. Με χαιρέτησε ευγενικά και ξεκίνησε για το επόμενο ραντεβού της. Όταν μπήκα ξανά στη σελίδα της, είχε φύγει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, Kontopodis και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2023
Ερωτιάρη μου ... Χεχε!
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, srek7, Since91
16 Φεβρουαρίου, 2023
Από προηγούμενο tour είναι η κριτική;;
review reaction 1 hornyasfuck, srek7, Since91
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2