Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Πωλίνα είναι ευγενική, έξυπνη, και όσο ακριβώς τσαχπίνα χρειάζεται για να είναι ελκυστική. Χωρίς υπερβολές και πουτανιές. Όταν αφαιρεί ωραία και ήρεμα τα ρουχαλάκια της, αποκαλύπτεται ένα σωματάκι με όμορφα στήθη, πλατούλα, πατουσάκια, κωλάκι για τρελό χούφτωμα και πεντακάθαρη από tatoo και σημάδια επιδερμίδα. Φιλάει σαν να είναι η κοπέλα σου, ακολουθεί τις κινήσεις σου και ξέρει να τοποθετηθεί στην αγκαλιά σου, να σε προετοιμάσει για την επόμενη φάση. Όταν ξεκινάει να ασχολείται με την πούτσα, η Πωλίνα είναι κατά τη γνώμη μου καταπληκτική μαστόρισσα στο τσιμπούκι, υπηρέτρια του πούτσου, και όλα αυτά χωρίς να κάνει ακροβατικά, φτυσίματα, σάλια, ουρανίσκους, αμυγδαλές και άλλα τέτοια. Με την γλωσσίτσα της και τα χειλάκια της κάνει την πούτσα ατσαλόβεργα, χωρίς να κοπανιέται, χωρίς να κάνει γκριμάτσες ή ηχητικά εφέ. Απλά και ωραία, προετοιμάζει την πούτσα με μαγικό τρόπο. Όταν έρχεται η ώρα της διείσδυσης, έχει καταφέρει να σε καυλώσει τόσο, που πραγματικά αισθάνεσαι ότι την έχεις κατακτήσει, ότι την γνώρισες κάπου έξω και κατάφερες να την κάνεις δική σου την ίδια μέρα. Και πάλι χωρίς υπερβολές και ξενερωτικά εφέ, η Πωλίνα σου δανείζει το μουνάκι της, το οποίο είναι πολύ γλυκό με πολύ ωραία αίσθηση και, αν είσαι και λίγο ψωλαράς, θα απολαύσεις το προσωπάκι της να ζορίζεται με μία παράξενη γλυκιά έκφραση. Τι άλλο θέλετε ρε τύποι;

More Fun facts:
Την έχω συναντήσει 4 φορές σε 1 ώρας ραντεβού outcall και η αποδοσή της είναι σταθερά υψηλή, κάτι που την κάνει πολύ σωστή επαγγελματία.
Είναι απόλυτα συννενοήσιμη στα Αγγλικά.
Είναι καλό παιδί, συνειδητοποιημένη και προσγειωμένη.
Κλείστε ένα δωμάτιο ψηλά, της αρέσει να απολαμβάνει τη θέα.
Αξίζει κάθε ευρώ και κάθε χάδι που θα της δώσετε.
Την αγαπώ.
Να είστε ευγενικοί με όλα τα κορίτσια.

Καλά γαμήσια κύριοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebirthed Sapiens Sapiens, Quarantaris, Aragorn135 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2023
Έτσι!
review reaction 1 Since91, hornyasfuck
20 Φεβρουαρίου, 2023
100% to the point η κριτική! Μπράβο, χωρίς πολλά λόγια περιέγραψες την ουσία του τι εστί Polina. Την έχω συναντήσει και εγώ αρκετές φορές, με τελευταία κάπου στις αρχές Αυγούστου. Δυστυχώς δεν μας έχει ξαναέρθει από τότε… Ας κάνει μια προσπάθεια το γραφείο να την ξαναφέρει, πιστεύω πως έχει φανατικό κοινό, για τους λόγους που έγραψες.
review reaction 1 Since91
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2