Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 86 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δίωρη απογευματινή συνάντηση σε χοτελ στο Μεταξουργείο με την Άρτεμις.

Εντυπωσιακή γυναικάρα που δεν περνάει απαρατήρητη. Ψηλή, πιο ψηλή απ' ότι φαίνεται στις φωτο και πληθωρική με φοβερές ποδάρες. Καταπληκτικό πρόσωπο με πανέμορφα εκφραστικά μάτια, φοβερά χειλάκια και τέλειο μακρύ μαύρο σγουρό μαλλί.
Ήρθε περιποιημένη, διακριτικά βαμμένη και αρωματισμένη και πολύ καυλωτικά ντυμένη με στενό μίνι φόρεμα, ψηλές μπότες και elegant παλτό.
Χαμογελαστή, φιλική και ερωτική από την πρώτη στιγμή έσπασε αμέσως τον πάγο και την αμηχανία των πρώτων λεπτών.
Πεντακάθαρη με όλα τα απαραίτητα για την ατομική της υγιεινή μαζί.

Πολύ καλή στο σόσιαλ, ωραίο τυπάκι με επίπεδο και άνεση που μπορείς να συζητήσεις άνετα για τα πάντα μαζί της χωρίς να κλέβει χρόνο.
Ιδιαίτερη προσωπικότητα, με το δικό της στυλ που το υποστηρίζει τόσο το επιβλητικό παρουσιαστικό της όσο και η αύρα που αποπνέει σαν άνθρωπος. Γυναίκα που μπορεί την μία στιγμή να σε κοιτάει με τα ναζιάρικα μάτια της και να σου χαϊδεύεται σαν γατούλα και την επόμενη στιγμή να μεταμορφώνεται σε λέαινα που θα σε βάλει κάτω και θα σε γαμήσει μέχρι τελικής πτώσης.

Στον αγώνα... τι να πω για τον αγώνα. Όλα τέλεια!

Φιλάει υπέροχα, βαθειά και αισθησιακά όπως ακριβώς μου αρέσει. Και ναι αυτά τα υπέροχα χειλάκια τα προσφέρει απλόχερα, αρκεί η στοματική σου υγιεινή να είναι η πρέπουσα και να μην είσαι καπνιστής. Νομίζω δικαίωμά της είναι να θέλει καλή και δροσερή αναπνοή για να προσφέρει τα φιλιά της.

Πολύ καλή στην πίπα, υγρή και αισθησιακή χωρίς πορνοσταρικές υπερβολές και ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ περιποίηση στις μπάλες. Πίπα με τεχνική και άποψη που σε απογειώνει, από τις καλύτερες που με έχουν κάνει.

Υπέροχο τρυφερό και περιποιημένο μουνάκι που στο γλύψιμο γίνεται της κολάσεως. Το απολαμβάνει, το ζητάει, μουσκεύει και τελειώνει υπέροχα δυνατά και συνέχεια!

Και στο σεξ το κορίτσι έχει δικό της στυλ και χαρακτήρα. Γαμιέται και σε γαμάει στην κυριολεξία γκομενίσια (αυτή η λέξη μου έρχεται στο μυαλό όταν σκέφτομαι το διωράκι μαζί της), με ένταση και πάθος.
Το απολαμβάνει και το ζει όσο και εσύ.
Τρυφερή και άγρια συγχρόνως, δεκτική και δοτική δεν λέει όχι σε τίποτα. Προσαρμόζεται εύκολα στους ρυθμούς σου και κάνει ότι χρειάζεται για να περάσεις τέλεια.

Παίχτηκαν δύο γύροι, όπου κατά κύριο λούφαρα γιατί ο κορίτσαρος με έβαλε κάτω και με γάμησε κάνοντας την περισσότερη δουλεία, με διάφορες στάσεις και highlight το reverse cow όπου η Άρτεμις δεν παίζεται, υπέροχη θέα, φοβερή ένταση και ρυθμός και άριστη τεχνική σε τρόπο/τρόπους που σε "ιππεύει".
Ωραία στησίματα χωρίς να κλέβει και άριστη συμμετοχή σε όλες τις στάσεις.
Ότι κάνει δεν το κάνει μηχανικά και κονσερβοποιημένα. Προσαρμόζεται και το κάνει με πάθος και ερωτισμό.

Ντουζάκι, σόσιαλ, χάδια, φιλιά, πίπες, γλυψίματα κλπ κλπ στην αρχή, μέση και τέλος των γύρων.

Συμπέρασμα, μία πολύ καλή συνάντηση με μία γυναικάρα με χαρακτήρα και προσωπικότητα, που ξέρει τι και πως να κάνει για να περάσεις όμορφα.
Έφυγα ευχαριστημένος χορτασμένος και χαμογελαστός από μία συνάντηση που θα επαναληφθεί σίγουρα.

Ps: Αν και εγώ άργησα γύρω στα 20' λόγω κίνησης και παρόλο που της είπα ότι μπορεί να φύγει στην ώρα της το κορίτσι έκατσε μέχρι να συμπληρωθεί το δίωρο. Επαγγελματίας και Κυρία!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Yagulas
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.152
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, koumanidas, maradona7 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2023
Γιατί 200 αφού 150 γράφει το δίωρο στο Μεταξουργείο στην σελίδα της??
review reaction 1 baroc
11 Φεβρουαρίου, 2023
@LYKMAN69 Δική μου επιλογή να μην "εκμεταλευτώ" την προσφορά της κοπέλας στην πρώτη μας συνάντηση.
review reaction 1 LYKMAN69
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2