Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 91 10
Call-Girls 213523
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άννα που για μένα είναι τοπ , άφαντη.. είχα βάλει στοίχημα με το εαυτό μου να βρεθώ με το Μαράκι αλλά επειδή είμαι και γκαντέμης, ενώ είχαμε κανονίσει της ήρθε περίοδος... οι καύλες πολλές, έψαχνα για κοπέλα στα γραφεία κάνα τρίωρο... είχα σταμπάρει την Lorena καιρό τώρα και όπως είχα πει, θεωρω ότι το συγκεκριμένο γραφείο έχει τα καλύτερα κορίτσια.. στα δικά μου μάτια πάντα, το γούστο ειναι υποκειμενικό εξάλλου ... καταλήγω στην Lorena, αλλά είχε κενό μετά τα μεσανυχτα που εγώ δεν μπορώ... φτου και από την αρχή... γενικά θέλω να τα έχω όλα τακτοποιημενα στο μυαλό μου και η περίοδος της Μαρίας μου τα γαμησε όλα, ξενέρωσα γιατί έχω μεγαλη επιθυμία να την γνωρίσω... η ώρα έχει πάει 18:30 , έκανα το μπανάκι μου, ξυρίστηκα παντού και στέλνω πάλι μύνημα στο Glamour... λέω κατά τις 20:30 ποια είναι διαθεσιμη? Μου στέλνει 5 ονόματα και μου γράφει και Lorena , είχε μια ακύρωση... με το που βλέπω Lorena, πετάγομαι σαν ελατήριο... κλείστην της λέω... 20:15 Bill μου λέει... φεύγω τρέχοντας , φθάνω 10 λεπτά νωρίτερα και αναμένω... οι χτύποι της καρδιάς μου είχαν φτασει τους χτύπους του Bolt στο 100αρι... 20:20 χτυπάει η πόρτα...

Ανοίγω, βλέπω ένα πλάσμα, ένα κουκλί, με ένα χαμόγελο απίστευτο... κοντούλα , με ένα φορεματάκι με καλσον από μέσα, μάτια εκφραστικά, ελαφρια βαμμένη (μου αρέσει πολύ αυτο γιατί στο site την δείχνει υπερμουναροτουμπανο για τα δικά μου γούστα, που όντως είναι αλλά πιο γήινη...) έγιναν οι συστάσεις, αράζουμε 2 λεπτά στο κρεβάτι, μου λέει έχεις πολύ όμορφα μάτια, της λέω συνηθισμένα είναι Καστανά, όχι μου λεει το πως με κοιτας... η μάτια... εμ βέβαια πήγα να της πω, γυαλίζει το μάτι μου... η καύλα έτεινε στο άπειρο... αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα , είναι και Ρουμάνα, πετάω κάτι Ρουμάνικα που ήξερα από μια παλιά γκόμενα που είχα και όλο γέλιο όλο ναζί το κορίτσι, βγάζει το φόρεμα... το πουλί μου είχε γίνει πέτρα... στρινγκακι μαύρο και ασορτί σουτιέν... την φιλαω πάλι, χαϊδεύω το μουνάκι της, μούσκεμα... ΥΠΕΡμουσκεμα... ω ρε φίλε εδώ είμαστε λέω... την γλείφω κανα 15λεπτο, εχυσε τουλάχιστον 2 φορές, την πρώτη σε 3 λεπτά... της λέω σε παρακαλώ, δεν θέλω αχ βαχ και μαλακίες... αν δεν σου βγαίνει μην το προσποιηθείς δεν με νοιάζει, δεν με φτιάχνει... μου βάζει το χέρι στο μουνι της, μούσκεμα... με γδυνει, ωχ μου λέει είναι μεγάλο... σιγά της λέω, στον μέσο όρο είναι... πίστεψε με μου λέει , έχω δει περισσότερες πουτσες από σένα , είναι πολύ πάνω του μέσου όρου... πωπω λεω θα με τρελάνει... βάζει λίγο τζελ, δεν με χάλασε αν και συνήθως με χαλάει...ήμουν φουλ καυλωμενος, πέτρα... μου παίρνει τσιμπουκι, όμορφο, λίγο βαθύ, λίγο ρηχό να γλείφει και να ξαναγλειφει... η κωλαρα της δεν υπάρχει όταν την βλέπεις από τον καθρέφτη την ώρα που τον έχει στο στόμα της και σου χαϊδεύει και τις μπάλες.. πιπα χωρίς χέρι.. .. την γυρνάω 69 χύνει πάλι... με τρέλανε.... γαμησε με μου λέει, γύρνα στα 4 της λέω .... σιγά σιγά μου λέει, θα πονέσω... το μουνάκι της τρελά σφιχτό..... ξεκίνησα σιγά σιγά, και μετά ανεβασα στροφές... το Τελείωμα ήρθε στο κωλαράκι της το υπέροχο... δεύτερος γύρος δεν παίχτηκε... κάναμε το μπανακι μας και αράξαμε και τα είπαμε... η αλήθεια είναι ότι είχαμε χημεία 110% κάτι που μου επισήμανε εκείνη... πέρασα υπέροχα, πραγματικά είναι κούκλα.. κάναμε πολύ χαβαλέ, μιλήσαμε και σοβαρα...θα μπορούσα να χύσω 10 φορές μαζί της αν είχαμε χρόνο... περιποιημένο κορίτσι, μαλλί μακρύ με ανταύγειες, ελαφρά βαμμένη, κοντουλα με ωραίο σώμα.. μουνάκι τριμμαρισμενο... Σίγουρα θα γίνει στανταρακι για εμένα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nothorny
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.997
Πόντοι:
5.784
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 monstercock greece, SEXTYRHOON, maradona7 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2023
πως ειναι τα αγγλικά της;
review reaction 1 hornyasfuck, nothorny
09 Φεβρουαρίου, 2023
Μια χαρά... άνω του μετριου...συνεννόηση κομπλε..
review reaction 1 hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2023
Πολύ συχνά διαβάζουμε για ωραία μάτια και μεγάλα εργαλεία Χαχαχα!
review reaction 1 hornyasfuck, Larson, nothorny
09 Φεβρουαρίου, 2023
Τυπε δεν λέω ψέμματα, άλλωστε είπα ότι τα μάτια μου είναι Καστανά και το κορίτσι μου ειπε για την ματιά μου... όσο για το πουλί μου, ακόμα θεωρώ ότι είμαι στον μέσο όρο άσχετα με το τι μου ειπε... ο λόγος που τα έγραψε είναι για μα καταλαβουμε πως μπορεί να σε καυλωσει ακόμα πιο πολύ με 2 λόγια της και όχι με χαζά αχ βαχ και βλακειες... η στιχομυθία ήταν αυτή που έγραψα πάντως...
review reaction 1 monstercock greece, hornyasfuck
10 Φεβρουαρίου, 2023
Με τοσο χυσιμο και εβαλε και κρεμα; Δηλ., αν παει μαζί μου που ειμαι ξεκαβλε, πόσο θα βάλει;
review reaction 1 hornyasfuck
10 Φεβρουαρίου, 2023
Σου είπα φιλε, είναι λίγο στενή και εγω ήμουν στα καλύτερα μου...
review reaction 1 hornyasfuck
11 Φεβρουαρίου, 2023
πολυ καλη κριτικη την εχω βαλει στην λιστα!
review reaction 1 nothorny
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7