Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αγαπητοί συναδερφοι,τα πολλά λόγια είναι περιττά!
Μετά απο αρκετα χρονια μαχης στους πορνοταπητες(50 plus πλεον!), ειχα πολύ καιρό να..παραμυθιαστω με τρελη ευχαριστηση!
Πανε οι καιροί που μαμουσαμε με το κατω το κεφάλι..Τωρα ψαχνω να φτιαχτεί το αλλο πρωτα!Ε,αυτο το πλασμα ξεπερναει καθε προσδοκια οσων με καταλαβαίνουν!
Απιστευτη καυλοπιτσιρικα με διαθεση να περασει κι αυτη καλα οσο κι εσυ!
Με πηγε και μ εφερε 2 φορες(πραγμα δυσκολο ηλικιακα και χωρις..κουμπωματα!)
Κι επειδη δεν ειναι...απιγγελματιας( σαν κατι νουμερα που την εχουν δει..Πελεδες του σεξ,ενω ειναι επιπεδου..Γηττα),αυτό την κανει ακόμα καλυτερη!
Στον πορνοταπητα τώρα:
Φιλοτιμη στα πνευστα(θελει καθοδηγηση αλλα δεν λεει οχι),βαζεις ..χερι οπου μπορεις και...το θελει,πιστεψτε με τον ανθρωπα,με καβαλησε καλυτερα απ την γυναικα μου!!!!(ελπίζω να μην το διαβασει κάποτε )..
Στενό το φαραγγι της ηδονης αλλα δεν δυσανασχετησε!
Ισα ισα που επιασε πατο μονη της και ας ζοριστηκε λιγουλακι!
Ελάχιστη χρηση γελης που δεν το καταλαβαινεις λογω στενότητας του τουνέλου!
Πρωτο γκολ εντος προφυλακτήρα και μετα μ αρχιζει σ ενα μασαζ ερασιτεχνικό μεν,με σουπερ διαθεση δε...
Κι εκεί που ελεγα Θείε φυγε,θα ρεζιλευτουμε στο 2 ημιχρονιο,με πλακωνει σ ενα...ομποε σαν σολίστας στο Μεγαρο..
Δεν το πίστευα οτι σε 55 minutes τελειωσα παλι!
Διακριτικα και με χαμόγελα πηγε νιπτηρα για αποθεση σπερματοζωαριων και ξανα αγκαλιές και χαμόγελα!
Αφου ειχαμε 5 10 λεπτα ακομα,τσαταραμε λιγο για τα προσωπικα μας και παω να φυγω...
Αρχιζω και ντυνομαι και μολις εχω τελειωσει,χωρίς ν χει πει τιπουτις,της λεω:
Ωχ ξεχασα να σε πληρωσω..κι εκει μ έστειλε πάλι το μικρο:
Ιτς οκευ μου λεει,αφου είσαι ωραιος τυπάς..δεν θα μου την εκανες!
Καγκελο παλι ιγω..Δεν ξερω αλλα αυτο για μενα(και μετα απο 2τεμαχια),ηταν το καλυτερο τέλος της συναντησης..(να μην αρχισω να ονοματιζω κατι..σκούπες που τα θελανε απ το.. ασανσερ τα μπικικινια!)
Σχολιασμος λοιπόν και επιλογος:
Ερωτευσιμο,μεσα στην καυλοχαρα,συνουσια σαν να στε ζευγαρι στο 5ο ραντεβου και το πιο ουσιωδες(για μενα πάντα):
Σεβασμος και γλυφομουνι στας εταιρας,παντα αποδιδουν!(οχι στα σαυροειδη που νομιζουν οτι μας πιανουνε και μλκες)..
Τελικώς, το να φευγεις απο μια τετοια συναντηση και να χαμογελάς "καθαρός" απο προβληματα και πίκρες, ειναι σαν να σηκωσει το Ευρωπαικο ο Θρυλος!(ηρεμα οι αλλοθρησκοι,ετσι?)
Παω να ξαναμπω στην καθημερινότητα μου..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.159
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, Milfomaniac, TOMCRUISE και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2023
Εισαι 65 αρης τυπε?
review reaction 3 review reaction 1 BMWR75, hornyasfuck
10 Φεβρουαρίου, 2023
Jim 51 χρονώ μωρό!?? αμα μου βρεις 65αρι να βαζει διμπαλα,θα τον καμω μπλουζακι!??
11 Φεβρουαρίου, 2023
@bmw ουτε και ξερω τι δυνατοτητες υπαρχουν με τα σημερινα φαρμακα,μπορει υποθετω ενας αθλητης μπαρμπας αν κουμπωσει και τα χαπακια του να ριξει διπλοφυσιγγο μετα απο λιγη ωρα.
review reaction 1 BMWR75
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3