Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οπως ειναι γνωστο εγω πηδαω οτι εχει μουνι απο 18 εως 98
Alessa ισως το πιο σφιχτο κορμι και ατμονικο που εχω δει τελευταια με στηθος που κοιταει στον αερα (και στις δυο θηλές πιρσινγκ)
επικοινωνοια ομως πραγματικα μηδενικη δεν ξερει ουτε χαϊ να πει στα αγγλικα
οποτε ολα μουγκα στη στρουγκα, εμενα μου αρεσει να λεμε και 5 πραγματακια
ο λογος που την εκλεισα ηταν για μια ωρα νουρου που ειχε δηλωσει στη σελιδα αλλα οπως με ενημερωσε το κεντρο οταν ειπα οτι θελω νουρου να την ειδοποιησουν μου απαντησαν οτι αυτη δεν ξερει καν τι ειναι αυτο!!!!
Μα λεω καλα τι το βαλατες ρωτησα
-Ετσι μας δηλωσε πριν ερθει
Εχω διαπιστωσει οτι καποιες για να ερθουν σε τουρ παιζει να δηλωνουν οτι κανουν 4 σβουρες στον αερα και προσγειώνονται με σπαγγατο στο πουτσο σε ολα τα γραφεια το εχω δει αυτο
Κλεισιμο παρενθεσης αφου την ειχα κλεισει δεν ηταν και κατι τρομερο το να μην κανει νουρου οποτε εδωσα το οκ οτι ισχυει το ραντεβου αλλα απο μια ωρα το εκανα μισαωρο, αφου ετσι κι αλλοιως μια φορα χυνω την ωρα δευτερη με τιποτα
Τα κλασσικα απο μερους μου δεν φιλαω ουτε κανω γλειφομουνια παρα μονο αν μια γκομενα με εμπνευσει να το κανω, αλλωσυε ειμαι τις αποψης οτι πληρωνω για την δικια μου ευχαριστηση και πολυ λιγο με ενδιαφερει αν η γκομενα χυσει ή οχι
Πιπα παρα πολυ καλη αλλα με προφυλακτικο απο δικια μου επιθυμια δεν ξερω πως μου ηρθε να το ζητησω αλλα ετσι μου εκατσε απο τις ελαχιστες φορες που το ζηταω εγω
Πολυ σφιχτο μουνι την περιμενα πιο χαλαρη σαν τον μυθο οτι στις μαυρες μπαινουν τρενα
Γενικα ενα ραντεβοθ απλα οκ με μια πολυ ομορφη μουλατα με εξαιρετικο στηθος κορμι και πιπα
Απλα εκει δεν ειχα ουτε την ελαχιστη επικοινωνοια
Αυτα απο εμενα geroksouras out

*Οι κριτικές που δημοσιεύονται στο φόρουμ εκφράζουν την δική μου συνάντηση και εμπειρία και δεν συμπίπτουν κατ’ ανάγκην με την άποψη κανενός άλλου και δεν έχουν σκοπό τον επηρεασμό οποιουδήποτε, ο σκοπός των δημοσιευμένων κριτικών μου είναι για να κρατάω προσωπικό αρχείο με ποιες έχω πάει

Πληροφορίες Συνάντησης

Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, Antonis78, GALLAS και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2023
https://www.youtube.com/watch?v=LYHzAKYmobo
review reaction 3 geroksouras, piko, Score73 και 2 άλλα μέλη
01 Φεβρουαρίου, 2023
Γερο, πιπες με σκουφο και σε μαυρη ??? Δεν σε γνωριζω
review reaction 1 hornyasfuck
01 Φεβρουαρίου, 2023
Τελικά γνώρισες το μαύρο.
Και πηγές μεμαυρη
review reaction 3 geroksouras, hornyasfuck
01 Φεβρουαρίου, 2023
"ουτε κανω γλειφομουνια παρα μονο αν μια γκομενα με εμπνευσει να το κανω, αλλωσυε ειμαι τις αποψης οτι πληρωνω για την δικια μου ευχαριστηση και πολυ λιγο με ενδιαφερει αν η γκομενα χυσει ή οχι"

ρε γέρο τι απόψεις είν αυτές, μας διαβάζουν και μικρά παιδιά θα μείνουν ξύλα απελέκητα, τα γλυφομούνια τα κάνουμε επειδή ευχαριστούν εμάς, εξάλλου είναι σημαντικό να το φχαριστιέται και η γυναίκα με την πάρτη μας...
review reaction 2 review reaction 1 hornyasfuck, lagonisian
01 Φεβρουαρίου, 2023
αυτη φιλαει φιλε μου γεροξεκουρα ?

παντως μαυρη δεν εχω τιμησει ποτε στη ζωη μου , ισως το σκεφτω....
review reaction 1 hornyasfuck
02 Φεβρουαρίου, 2023
γεν εκανα κινηση να φιλησω, δεν εκανε οποτε αποψη δεν εχω
@digger ε τι να σου κανω ρε φιλε δεν μου αρεσει να κανω σε ολες γλειφομουνι το εχω πει, αν μου ερθει το κανω
G
geroksouras
review reaction 1 digger, hornyasfuck
02 Φεβρουαρίου, 2023
@Alex.mauros.1977 αν καταφερεις να ξεπερσεις τον σκοπελο της επικοινωνοιας ναι σιγουρα
ειναι απο τα καλυτερα και πιο ομορφα κορμια που εχω βρεθει τελευταια
G
geroksouras
review reaction 1 Alex.mauros.1977
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7