Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280917
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα πει ότι θα περιμένω να συμπληρώσω τις κριτικές που χρειάζεται για να μην ρίξω τον Μ.Ο. του κοριτσιού γιατι το σύστημα με αφήνει να βαθμολογήσω μέχρι 7... αλλά ήθελα να γράψω 2 λόγια... Συνάντηση πριν κάνα 10ημερο... γενικά δεν είμαι φαν των τατουάζ και το είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου όταν αποφάσισα να συναντηθούμε αλλά οι καλες κριτικές και το γεγονός ότι ταιριάζει στο σωματοτυπο και στην ηλικία που με φτιάχνουν, λειτούργησαν υπέρ της πραγματοποίησης της συνάντησης... γενικά εκείνον τον καιρό ένιωθα πολύ πιεσμένος με διαφορά προσωπικά μου ζητήματα, κάτι που μου δημιούργησε μια μικρή κρίση άγχους αναμένοντας το κορίτσι... χτυπάει η πόρτα, της ανοίγω και βλέπω ένα χαμογελαστό κορίτσι γύρω στα 25, με ύψος 1.70 (ψηλή μου φάνηκε εμένα, φορούσε και τα τακούνια και έφτανε γύρω στο 1.75) ... η καρδιά μου πήγαινε να σπάσει, οι παλμοί είχαν φτάσει Έβερεστ... παγωμένος λίγο εγώ λόγω του άγχους και διστακτικός, εκείνη με το χαμόγελο στα χείλη.. σε 10 λεπτακια τα ξεχνάω σχεδόν όλα και ξεκινάει το παιχνίδι... και τι παιχνιδι... φιλιά φουλ, πιπα που σε απογειώνει, στημένη στα 4 εκείνη και να θαυμάζω το υπέροχο κωλαράκι της... διάφορες στάσεις και το Τελείωμα δεν άργησε να έρθει στο στόμα της όπου τα κατάπιε με μεγάλη χαρά και μεγάλο χαμόγελο... στο σοσιαλ είναι πολύ καλή, πάντα με χαμόγελο... γενικά μου άρεσε πάρα πολύ που φόρεσε μικροσκοπικό βρακάκι μαύρο όπως της είχα ζητήσει, το μαλλί (δεν ξέρω αν ήταν το δικό της , ξέχασα να την ρωτήσω, μικρή σημασία είχε κιολας...) να την έχεις στα 4 το μαλλί να ακουμπάει σχεδόν το κωλαράκι της και δωστου... πέρασα ειλικρινά πάρα πολύ καλά αν και λίγο επηρεασμένος από τα προσωπικά μου ζητήματα.. σίγουρα θα την ξανδυναντησω (πράγμα που έγινε.. θα γράψω δεύτερη κριτική άλλη μερα). Για εμένα το κορίτσι είναι 10αρι. Με τρελαίνουν οι εκφράσεις της, ο τρόπος που μιλάει, οι φωνές της την ώρα του αγώνα... μπορώ να γράφω μέχρι αύριο... πολύ όμορφη, σε κερδίζει από την πρώτη στιγμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 17, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nothorny
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.979
Πόντοι:
5.784
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CaptainK, mysterious, bigmountain89 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού