Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Call-Girls 14944
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
αυτον τον φωτογραφο θα τον σκοτωσω. και εξηγουμαι. εβλεπα στις φωτο μια ομορφη αλλα στρογγυλεμενη κορασιδα,,δεν ηξερα τι να κανω. ωσπου διαβασα την κριτικη του ετερου συναγωνιστη και ειπα να την δοκιμασω. σημειωτεον ειμαι μοντελακιας και ως εκ τουτου δεν μου πολυαρεσουν οι τσουπωτες,,,μετα απο επιβεβαιωση του γραφειου [με κλειστα τα ματια ειπαν] κανονιζω συναντηση στον χωρο μου...και σκαει η κορασιδα κ ψιλοπαθαινω ηττα. ξανθο μαλλι μεχρι την μεση [ οκ εχτενσιον] προσωπαρα χωρις τα μαγουλα στις φωτο αλλα με γωνιες ματαρες κυριλε ντυσιμο με δερματινο κολλητο παντελονι μπουστο κ γοβα στιλετο μαυρη. παθαινω ενα ντουβρουτζα κ αμεσως στον αγωνα [ μετα απο συζητηση πενταλεπτου]. στα του αγωνα η κοπελλα εντελως δεκτικη στα παντα, πιπα με κοιταγμα σε σλοου μοτιον χαιδεμα παντου και φιλια οσα δεν εχω δωσει σε γκομενα μεσα σε ενα μηνα. κορμι θανατος [ στηθος λιγο πεσμενο και 1,5 αλλα προσωπικα δεν με χαλαει καθολου] δεν μουπολυαρεσουν οι σιλικονες κλπ. χειλακια ομοιωςλιγο πειραγμενα αλλα τι με νοιαζει με τοσα φιλια πηγε να μου κοπει η αναπνοη καποια στιγμη. στα 4 σκεπτομουνα την υλη αρχαιων και λατινικων στην 3η δεσμη για να μην ξεφτιλιστω....απιστευτο θεαμα...μετα το τελος δεν σηκωθηκε σαν τις αλλες χαζες να τρεξει στο μπανιο αλλα καθοταν μεχρι να χτυπησει ο διαολος[ το τηλ της].πολυ καλη εμπειρια ,ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 23, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
oldboy
Ανώτατος
Εγγραφή:
6 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.599
Πόντοι:
11.020
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, THV, mancunian1986 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2023
Δάχτυλα δεχεται μπρος πισω;
review reaction 1 hornyasfuck
23 Ιανουαρίου, 2023
Αυτό που μια κοπέλα μολις αλλαξει γραφειο μεταμορφωνεται (οπως και οι κριτικες της) χρήζει διερευνησεως...
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain89
23 Ιανουαρίου, 2023
Κάποια καλοπροαίρετα σχόλια για τις 2 τελευταίες κριτικές από georgekoukou και old boy. την συγκεκριμένη την είχα πηδήξει περίπου πριν 2 χρόνια με το προηγούμενο πρακτορείο της και είχα περάσει απλά καλά αλλά χωρίς να με ενθουσιάσει για επανάληψη τόσο ως προς την εμφάνιση της όσο και για τις υπηρεσίες της. πρόκειται για μια γυναίκα τουλάχιστον πάνω από 35 χρονών, με αρκετά σπασμένο πρόσωπο που κρυβόταν από προσεγμένο μεϊκαπ και σώμα σε καλή κατάσταση για την αληθινή ηλικία της. Οι υπηρεσίες της ναι μεν καλές αλλά πολύ μηχανικές σχεδόν ρομποτικές! οπότε για 160 € και extra 40€ με τίποτα
review reaction 1 Annapurna, hornyasfuck, andronikos3
25 Ιανουαρίου, 2023
Αγαπητε bik penn. παντα ενα καλοπροαιρετο σχολιο ειναι καλοδεχουμενο. καταρχην χαιρομαι που δεν με διαψευδεις σε κατι...και για το σωμα [οπου ειναι μοντελε ουτε κυταρριτιδα ουτε ψωμακια ουτε πατσιες] και για το προσωπο.[οπως ειδες δεν εγραψα ηλικια....δεν μπορω να υπολογισω λογω μεικ απ οπως ειπες αλλα και παλι ρυτιδες κλπ δεν ειδα]. για το προγραμμα αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο οπως αντιλαμβανεσαι...επισης ειναι και θεμα στιγμης, χημειας, προηγουμενου ραντεβου, διαθεσης, ημερας, κουρασης και αλλα 10. σιγουρα δεν ηταν ξεπετα . συμφωνω οτι το εξτρα 40 ειναι πααααραααα πολυ αλλα δεν το εδωσα..γιαυτο δεν το σχολιασα.το μονο παραπονακι που εχω απο σενα ειναι οτι δεν ειδα την κριτικη σου πριν απο 2 χρονια για να μας βοηθησει καπως. οπως και να εχει η καλοπροαιρετη κριτικη ειναι αποδεκτη....
review reaction 1 hornyasfuck
27 Ιανουαρίου, 2023
@oldboy: ούτε καν ήξερα την ύπαρξη του bou πριν 2 χρόνια Ντροπή και είναι εύκολο να το διαπιστώσεις από την χρονική σήμανση των κριτικών μου. πάντως σημασία έχει ότι πέρασες καλά και ότι αντιλήφθηκες το καλοπροαίρετο του σχόλιου μου. Ευχαριστώ Μεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 oldboy
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5