Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας κερδίσει ενα χρηματικό ποσό μέσα στις γιορτές από καζίνο ήθελα να πάρω ένα δώρο στον εαυτό μου αλλα όλο κάτι συνέβαινε και δεν μπορούσα να το απολαύσω. Έτσι ένα βράδυ καθώς γύριζα απο βραδινή έξοδο πηρα την απόφαση να πάρω για πρώτη φορά ενα call girl γραφείου. Είχα κάποιες στο μυαλό που μου είχαν τραβήξει το ενδιαφέρον, έτσι πήρα το γραφείο τηλέφωνο και ζήτησα ποιες ήταν διαθέσιμες εκεινη την ωρα. Η Rita ήταν μια απο αυτές και μου τραβούσε τον ενδιαφέρον καθώς μοιάζει στις φωτο με μια Lana Rhoades. Την έκλεισα και πηγα στο δωματιο της στο Μεταξουργειο.
Πέρασα στο δωμάτιο όπου η κοπέλα αραζε και άκουγε μουσικη. Το δωματιο ψιλοκακό και χυμα αλλά η κοπέλα φουλ ευγενική και με καλή διάθεση. Την πλήρωσα και πήγα για να φρεσκαριστώ. Η κοπέλα σχεδόν όπως οι φωτογραφίες αλλά πιο αδυνατη, κάτι που με ξάφνιασε γιατι στις φωτος φαίνεται ήδη αδύνατη. Αυτή η διαφορά έκανε και το πλαστικό στήθος να φαίνεται ακόμα μεγαλύτερο αλλα όχι ενα αρμονικό αποτέλεσμα που με χάλασε λίγο αλλά γενικα πολύ όμορφη.
Οταν βγηκα απο το μπάνιο την βρηκα να χορευει και όρμιξα να την πιάσω να ξεκινησει το παιχνιδι. Φιλί με λίγη γλωσσα (μου ειπε μετα ότι δεν της αρεσει) και αρχικά μου ειπε δεν ήθελε να την γλυψω οπότε την έβαλα να με γλύψει εκείνη. Ακούραστη πίπα αν δεν της ελεγα να σταματήσει ακόμα εκεί θα ηταν. Την έβαλα να γλύψει και όλη την γύρω περιοχή με το κατάλληλο αντίτιμο και περάσα ώρα να απολαμβάνω τη πιπα της μέχρι που εβαλα καποτα γιατι ένιωθα δεν θα αντέξω πολύ. Μικροκαμωμένη και ευκολα διαχειρίσιμη την εκανα ότι ηθελα μεχρι που τελείωσα γρήγορα μετα την καλή πιπα της.
Στη συνεχεια αραξαμε λιγο με σόσιαλ οπου γενικα καταλαβα οτι μιλάει πολυ. Μου ξεκίνησε για τα ουκρανορωσικα θεματα, λιγο την ιστορια της ζωης της, ποσο γουστάρει τους Ελληνες και ειδικά τους εφοπλιστές κτλπ. Πιο gfe κατασταση την έκοψα απο την όλη της συμπεριφορά αν και στο δεύτερο γύρο είδα αλλαγες.
Τώρα ήθελε να τη γλύψω εγω, ξανάγλυψε κι εκείνη πιο δυνατα και στη συνέχεια ήταν ακόμα πιο έντονα καθώς ειχα πιο πολλές αντοχες στο δευτερο γύρο και την πηγα δυνατά σε όλες τις στασεις μέχρι που τελείωσα οσο την έιχα στα 4 και τις έριχνα μπατσες.
Γενικά καλή εμπειρία αν και πολλά τα λεφτά, τουμπανη γκόμενα, επαγγελματίας με εμπειρία αν και πιστεύω πρέπει να πάρει καποια κιλά για να είναι το απόλυτο 10. Δεν θα την ξανασυναντούσα περισσότερο λόγω χρημάτων.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Vuzolagnos9
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.900
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hornyasfuck, geroksouras και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2023
“Την έβαλα να γλύψει και όλη την γύρω περιοχή με το κατάλληλο αντίτιμο” ! Δηλαδή; Έδωσες λεφτά; Για ποιο λόγο;
review reaction 1 hornyasfuck
14 Ιανουαρίου, 2023
Μικροκαμωμενη παντως δεν ειναι η ριτα
review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3
15 Ιανουαρίου, 2023
Καλησπέρα φιλε μου, συγγνώμη που ενοχλώ, ήθελα να επισκεφτώ την κοπέλα, αξίζει; Η θα κλαίω τα λεφτά μου
review reaction 1 hornyasfuck
15 Ιανουαρίου, 2023
Pilofofi προφανως για να του κάνει γλυφοκωλι. Σωστός ο Βυζολαγνος9!
review reaction 1 hornyasfuck, Vuzolagnos9
15 Ιανουαρίου, 2023
Η Ρίτα εδώ και 1 χρόνο δεν κάνει incall....Πως πήγες στο δωμάτιο της ακριβώς???
review reaction 1 hornyasfuck
15 Ιανουαρίου, 2023
@TEXAN μιλησα με το γραφειο
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6