Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη κριτική από εμένα αν και παλιό μέλος (τώρα ξεκίνησα το άθλημα ένεκα χωρισμού)... επειδή είναι πρώτη κριτική και μπορώ να βάλω μέχρι 7, overall θα έβαζα γύρω στο 8... Ενδεικτικά: επικοινωνία γραφείου άμεση μέσω viber και πολύ ευγενικοί.. το κορίτσι ηρθε 10 λεπτα νωρίτερα.. οι φωτογραφίες είναι λίγο χειρότερες από την πραγματικότητα... έχει ματαρες . .κωλαρα και αρκετά στενο μουνι που είναι στα συν για εμένα γιατί τα βαρέλια δεν μου αρέσουν καθόλου.. . πολύ εντυπωσιακή, λίγα αλλά πολύ λίγα κιλακια παραπάνω από ότι στις φωτος... ηλικία λογικα είναι λίγο πάνω από 30? Συγχωρέστε με δεν τα πάω καλά με τις ηλικίες.. δεν είναι πετιτ... έχει μια κωλαρα απίστευτη... gel στην αρχή (με ψιλοξενερωσε λίγο αλλά δεν πρζ).. πολύ ευδιάθετη, αγγλικά φουλ, επικοινωνία αψογη... πολύ επικοινωνιακη και πολύ χαβαλες... πιπα βαθιά που δεν της ζητήθηκε καν, πουτσοσκαμπιλα από μόνη της... της αρέσει το σεξ μου ειπε και το διαπίστωσα... βυζι φτιαγμένο αλλά επειδή το εφτιαξε πριν 2 χρόνια οπως μου ειπε, της αρέσει να το πιάνουν να το ζουλανε...γενικά δεν είναι πολύ του στυλ μου γιατι είμαι λίγο πετιτολαγνος, αλλά η συμπεριφορά της με καυλωσε τρομερα... της αρέσει να γαμιεται και το δείχνει... θα την ξαναπροτιμουσα αν και όπως είπα μου αρέσουν οι μικροκαμωμενες γκομενες( οχι ότι είναι καμιά νταρντανα)...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nothorny
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.985
Πόντοι:
5.784
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, eridon1877, CaptainK και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2023
Από κώλο πως πάει ?
Πλατεία Ομονοίας ???
Γιατί κάτι τέτοιο πήρε το μάτι μου ...
Χεχε!
review reaction 3 hornyasfuck
09 Ιανουαρίου, 2023
Κωλαρα έχει, σφιχτή! Εγώ είμαι φαν του μικρου κωλου βέβαια , τα κωλαρακια μαρεσουν αλλά ήταν πολύ σφιχτη...σφαλιάρα φουλ...
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2