Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα πάει για καφέ πρωί πρωί σε γνωστή καφετέρια δίπλα στα ξενοδοχεία που κάνουν τα incall η κοπέλες είχα παραγγείλει και καφέ για το φίλο μου το γεροκσουρα αλλά ο γέρος άργησε κανα μισάωρο να ερθει με το που έρχεται κάθεται και ήταν συνέχεια με το κινητό στο χέρι του λέω πες τίποτα ρε μαλάκα τι κάνεις πως είσαι άσε μου λέει μιλάω με το γραφείο του Vip Θέλω να πάω για πίπα σήμερα
Α καλά λέω Ο γέρος έχει σηκωθεί με καύλες σήμερα
Πάρε κι εσύ μου λέει καμιά από Glamour
Τηλέφωνο στο Γραφείο Και κλείνω slava για 1 ώρα στο Χώρο της
Μελαχρινή καθαρό και πολύ όμορφο πρόσωπο το σώμα της είναι στεγνό βυζί μικρό με ωραία αίσθηση πιο όμορφη θεωρώ από τις φωτό και πολύ γλυκό κορίτσι
Με υποδέχτηκε με ωραία σέξι μαύρα εσώρουχα
Χαιρετούρες και πήγα για ένα γρήγορο ντουζάκι
Επιστρέφω και με περίμενε όρθια στο κομοδίνο με το χαμόγελο στα χείλη
Φιλιά παθιασμένα και με γλώσσα Φιλάει εξαιρετικά το κορίτσι είχε βάλει και ένα πολύ σέξι άρωμα μοσχομύριζε ολόκληρη την έκλεψα από την κορυφή μέχρι τα νύχια το μουνάκι της καθαρό και χωρίς μυρωδιές το έγλειφα και δεν ήθελα να σταματήσω δέχεται δάχτυλα μπρος και πίσω η πούτσα είχε γίνει πετρά πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα πίπα πολύ καλή αργεί κι αισθησιακή
Έβαλα προφυλακτικό και την στήνω στα τέσσερα και εκεί τελείωσα μέσα στο μπαλονάκι
Περάσανε για φρεσκάρισμα και τα είπαμε λιγάκι τα αγγλικά της είναι μέτρια αλλά μπορείς να συνεννοηθείς
Την παίρνω από το χέρι και την πήγα στο κρεβάτι την ξάπλωσε και την ξαναεγλειψα από την κορυφή έως τα νύχια και ο δεύτερος γύρος δεν άργησε να αρχίσει
Ιεραποστολικό στα πλάγια όπου εκεί τελείωσα μέσα στο μπαλονάκι και πάλι

Το κορίτσι είναι φοβερό και αξίζει πραγματικά να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα



Πληροφορίες Συνάντησης

Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.365
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, DmtrsxXx, TOMCRUISE και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2023
Έτσι πίνονται οι καλύτεροι καφέδες Χεχε!Χεχε!Χεχε!
review reaction 3 hornyasfuck, Elganador
09 Ιανουαρίου, 2023
Μελανουρι σκετη καβλα το μωρο μου.Τετοιες πιτσιρικες μαλιστα.Με ορεξη ,καβλα και οχι μα σου του μου. .
review reaction 3 review reaction 2 hornyasfuck, Elganador
09 Ιανουαρίου, 2023
ωραιος
review reaction 3 review reaction 2 hornyasfuck, Elganador
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3