Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 117 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Ιωάννα στο κέντρο. Ανοίγω την πόρτα και αντικρίζω ένα πετιτ μιλφακι. Σώμα καλό σφιχτό ίσως με 1-2 κιλακια παραπάνω στην κοιλιά. Βυζάκια μικρά αλλά ωραία αίσθηση στο στόμα με τα piercing της. Πρόσωπο μέτριο προς καλό αλλά με ένα βλέμμα όλο καύλα.
Στον αγώνα. Δεν χάνει χρόνο και φουλ επίθεση μετά το ντουζακι της. Φιλια παντού ως που να φτασει στο ορθωμενο μου πούτσο. Βάζουμε καπότα και όλο μέσα στο στόμα. Πολλή καλή πίπα και δυνατό καραμέλωμα στα αρχιδια. Με καβαλάει και δίνει πόνο. Την γυρνάω στα τέσσερα και την σφυροκοπάω, το επιζητούσε.
Αλλάζω μπαίνω κωλο και τα βλέπω όλα. Συνεχίζω σε αυτό το ρυθμό και σε λίγα λεπτά με στραγγίζει ο κωλος της.
Ντουζακι και από τους δύο και χαλαρή κουβεντουλα. Τα χαδακια στο διάλειμμα έφεραν την ανύψωση. Αυτή τη φορά άρχισα να φιλάω εγώ το σώμα της και να της βάζω δάχτυλα. Αμέσως άρχισε να στάζει το μουνί της. Βάζω λάστιχο και κατευθείαν κώλο στα τέσσερα. Κάναμε πολλές στάσεις σε μουνί και κώλο. Έχει αντοχές το κορίτσι και δείχνει να το ευχαριστιεται. Εγώ δεν έβλεπα να τελειώνω αλλά αυτή να προσπαθεί με καθε μέσο που διέθετε να με τελειωσει αλλά δεν και το ληξαμε.
Πάλι ντουζακια, ντυθηκαμε της έδωσα τα λεφτά και αποχαιρετιστηκαμε.
Συμπέρασμα πολλή καλή συνάντηση αξίζει τα λεφτά της, καλός άνθρωπος που κοιτάει να περάσετε ωραία.
Υγ. Όταν τελειώσαμε τα σεντόνια ήταν μούσκεμα, κλασικά για την Ιωάννα.
Καλά γαμησια στους επόμενους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.016
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 anthotypos, DmtrsxXx, xagnostos2006 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2023
Στοματικό με ? ..ή ήταν επιλογή δική σου
review reaction 1 jasmlez
05 Ιανουαρίου, 2023
Πότε έγινε η συνάντηση...πες μου να δω κάτι σε παρακαλώ!!!
05 Ιανουαρίου, 2023
Δικιά μου.
review reaction 1 giorgos stergiou
05 Ιανουαρίου, 2023
Οπότε έγραψα.
review reaction 1 Reuzel
06 Ιανουαρίου, 2023
Ρε φίλε εμένα μου είπε είναι Σέρρες τώρα πως την είδες εσύ?
06 Ιανουαρίου, 2023
Πολύ περίεργο...αν έκανες το ραντεβού 3/1!!!
06 Ιανουαρίου, 2023
Ρε αδερφέ πως μπόρεσες και την έκλεισες, ψάχνω τόσο καιρό να την βρω και δεν μπορώ...
06 Ιανουαρίου, 2023
Έκλεισα δύο βδομάδες πριν την τελευταία κενή θέση. Πρωτομιλησαμε αρχές Δεκέμβρη για να βρούμε ημερομηνία που να μας βολεύει. Θέλει υπομονή, αν θέλετε άμεσα δεν την βρίσκεις εύκολα. Και από τώρα θα είναι off για λίγο καιρό.
06 Ιανουαρίου, 2023
Στα αλήθεια πιστεύω δεν σας κοροϊδευει.
06 Ιανουαρίου, 2023
Νομιζω οτι ειναι πολυ δυσκολο να την δουμε εμεις που δεν την εχουμε δει ποτε και δεν μας ξερει...παντως φαινεται ωραια γυναικα...Big green μια τελευταια ερωτηση εχει σκουλαρικι και στην γλωσσα..εκτος απο κλειτοριδα και ρογες??
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2