Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αναζητείται τίτλος. Τι να πω για αυτό το κορίτσι;

Kinder έκπληξη; Πρωτοχρονιάτικη έκπληξη; Η έκπληξη της χρονιάς;

Πρώτα από όλα να πω ότι με το συγκεκριμένο γραφείο δεν έχω τις καλύτερες εντυπώσεις, όμως η Εμμανουέλα έχει δυνατές κριτικές, οπότε είπα να τα παίξω όλα και δικαιώθηκα. Από το γραφείο με διαβεβαίωσαν πώς θα περάσω όμορφα, όπερ κι εγένετο. Είχα όρεξη για κώλο και για αυτό την επέλεξα.

Έρχεται στον χώρο μου με ψηλές μπότες, καυτό μίνι σορτσάκι, σακάκι και κόκκινο κορμάκι από μέσα. Ανοίγω και βλέπω ένα γυκό προσωπάκι, από αυτές που θα έβλεπες σε κάποιο καφέ και την θέλεις εδώ και τώρα. Έχει μια κάπως εξωτική ομορφιά, διακριτική, με μελί μάτια ζεστά. Μισή Ελληνίδα, μισή Αιγύπτια από ότι μου είπε. Χαμογελαστή όλη την ώρα, αυτό το χαμόγελο σε σκλαβώνει, πάρα πολύ ευχάριστο κορίτσι 160 εκατοστών και 23 χρονών.

Καθίσαμε για λίγη χαλαρή κουβέντα, ταιριάξαμε αμέσως καθώς είχε χιούμορ. Ήθελε τσιγάρο, δεν της αρνήθηκα. Το κορίτσι μονίμως με το χαμόγελο, σε προϊδεάζει για μια όμορφη συνάντηση. Γελάσαμε με χαζά αστεία, πριν περάσουμε στα γλωσσόφιλα και με καυλώσει. Μοσχομυριστή, είχε κάνει μπάνιο από πριν καθώς ήταν το πρώτο ραντεβού της.

Την οδηγώ στην κρεβατοκάμαρα, ανέβηκε πάνω μου, τα γλωσσόφιλα συνεχίστηκαν, πριν κατεβεί χαμηλά για μια εξαιρετική πίπα με αρκετό σάλιο, καλό ρούφηγμα και καταδρομικές στο λαρύγγι της. Σε κοιτάει με λάγνο βλέμμα όλο τρέλα. Τον κρατάει μπουκωμένο και της τρέχουν τα σαλάκια ενώ παίρνει ένα ναζιάρικο βλέμμα και δεν μπορείς να μην χαμογελάσεις. Από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει.

Τη γδύνω και αποκαλύπτεται ένα όμορφο σώμα με λίγη χαλαρότητα στην περιφέρεια και τον κώλο, αλλά τη σώζει το νεαρό της ηλικίας. Βυζάκι μικρό αλλά όμορφο με ρώγες που καυλώνουν με το γλύψιμο. Είναι ζουμερό κορίτσι από όλες τις απόψεις, αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θα την έλεγα γεματούλα. Είναι το κορίτσι των φωτό με ελαφριά επεξεργασία στο σώμα, που κατά τα άλλα είναι αψεγάδιστο.

Με άφησε να της προσφέρω ένα γλυφομούνι μούρλια, όπου μου έδειξε με το καλημέρα ότι θα χύσει, μιας και είναι πολύ ευαίσθητη, αλλά δε λέει πουθενά όχι. Πεντακάθαρη, μέχρι και η κωλοτρυπίδα μούρλια, πέρασα και από εκεί μια βόλτα. Σπαρτάραγε, χτυπιόταν, παρακάλαγε, πριν μου τον αρπάξει να συνεχίσει την εξαιρετική πίπα. 

Καπότα, με καβάλησε για ένα αισθησιακό σεξ που ήταν έρωτας, ενώ της βάζω δάχτυλο στον κώλο και τα γλωσσόφιλα δεν σταμάτησαν. Περάσαμε και στο ιεραποστολικό πριν περάσω στον κώλο της όπου δυσκολεύτηκα λίγο μιας και ήταν στενή, αλλά τα καταφέραμε. Έδωσε τον ρυθμό πριν συγχρονιστούμε, η διείσδυση πλήρης. Το βλέμμα της τα έλεγε όλα, είχε παραδοθεί στην ηδονή. Περάσαμε και στα τέσσερα για μια δυνατή κατάθεση ενώ είχα τα δάχτυλα μου στο μουσκεμένο μουνάκι της. Αισθησιακό τελείωμα με παρατεταμένο χύσιμο, με άφησε να μείνω μέσα της αρκετά, μου σκάει γλωσσόφιλα ικανοποίησης, φάνηκε να τελείωσε κι αυτή.

Ντουζάκι κι από τους δύο, ημίχρονο με κουβέντα, θα μπορούσα να μιλάω με τις ώρες μαζί της. 

Γλωσσόφιλα, με καύλωσε πάλι, δεύτερος γύρος επίσης αισθησιακός. 

Ντυθήκαμε, την ευχαρίστησα, της έδωσα τα λεφτά, ευχές για το νέο έτος και καληνύχτα σας. 

Τα συγχαρτήρια μου στην Εμμανουέλα. Είναι ένα πάρα πολύ άνετο κορίτσι, καθόλου ντροπαλό, πλήρως συνειδητοποιημένο, με τσαχπινιά και πάνω από όλα, καλός χαρακτήρας. Με το χαμόγελο όλη την ώρα, πρέπει να είναι στα πρώτα της βήματα στο χώρο, αλλά στάζει καύλα και δίνεται ολοκληρωτικά. Με ευγένεια, να της φερθείς αναλόγως και θα στο ανταποδώσει στο μέγιστο. Της αρέσει αυτό που κάνει, φτάνει να μην τα φτύσει κάποια στιγμή και φτάσει στο σημείο να τα κάνει μηχανικά. 

Η χρονιά μπήκε με το δεξί και η Εμμανουέλα φρόντισε για αυτό.

Καλή χρονιά να έχετε όλοι, πάμε στα βουνά τώρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
bigmountain
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
31.971
Πόντοι:
27.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Ntaffy2, james034, Rensten και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2023
Τυπε τέτοιες γκόμενες να ξέρεις παίζουν αρκετές και στην Φυλής Μ ένα 20ρικο. Περαστικά σου.
review reaction 3 review reaction 1 Annapurna, hornyasfuck, Spartan2 και 2 άλλα μέλη
02 Ιανουαρίου, 2023
@kostakis27 ρε μάν είχα ψηθεί άσχημα για το μικρό και με έβαλες σε σκέψεις....

Money Mouth
review reaction 1 Rensten, kostakis27, hornyasfuck
02 Ιανουαρίου, 2023
Εμένα περισσότερο σε ΙΟΝ αμυγδάλου ... μου φέρνει Χεχε!
review reaction 1 review reaction 3 Rensten, hornyasfuck, bigmountain89
15 Ιανουαρίου, 2023
@kostakis27 αυτες στην φυλης κανουν 50 ραντεβου την μερα με οποιο τυχει, αυτη μπορει να κανει 5. στην φυλης την εχεις 15-20 λεπτα, αυτη την εχεις 1 ωρα
επισης δεν παιζουν τετοιες στην φυλης
dem
dem
review reaction 1 review reaction 2 james034, hornyasfuck, bigmountain89
15 Ιανουαρίου, 2023
@dem, ο φίλτατος @kostakis27 μάλλον θέλει να την υποβαθμίσει, αλλά το κορίτσι έχει γίνει δημοφιλής.
review reaction 1 james034, hornyasfuck
15 Ιανουαρίου, 2023
@kostakis27 φυσικά παιζουν τετοιες εκει ισως και καλυτερες καμια φορα
αλλα 5 λεπτα χωρις εξτρα cim video κλπ σε πανβρωμικα σεντονια με κοσμο να μπαινοβγαινει κλπ...διαλεγεις και παιρνεις
review reaction 1 james034, hornyasfuck, geroksouras και 1 ακόμα μέλος
31 Μαρτίου, 2023
την πέταξε πάλι την μλκ του ο Κωστάκης Εμμμμ
review reaction 1 james034, bigmountain89, hornyasfuck
31 Μαρτίου, 2023
@everybody that commented kostakis ρε αγόρια…Κωστάκης είναι αυτός! Τι ασχολείστε; Όταν ενηλικιωθεί και από κωστάκης γίνει Κώστας… και πει τπτ σοβαρό, ασχοληθείτε!!

ΥΓ: ΟΥΣΤ! Χαχαχα!
review reaction 3 bigmountain89
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8