Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επικοινωνοια με την Μαλβινα στο κεντρο δεν ξερω ρε φιλε αλλα τα κοριτσια του κεντρου εχουν ολες πολυ καυλιαρικες φωνες, χωρια που μου ταζουν αιωνιες αγαπες και λατρεια, σε λιγο θα το πιστρψω οτι με αγαπανε αληθινα χαχαχαχα
Παμε στο ραντεβου
Πιτσιρικι απο Βραζιλια νομιζω παραπναω απο το αναγραφομενο υψος της εκτος αν ξαφνικα εγω με την παρεα που κανω με τον κοντο κοντινα ξαφνικα
φυσικη σε ολα της
ω ναι ακομα και σε αυτα τα σαρκωδη χειλη (εκτος αν εχει γινει τοσο καλη δουλεια και δεν το καταλαβα
στο κορμι οχι το ιδιο με της φωτογραφιες, αλιμονο θα χαλαγε η μανεστρα αν δεν εχουν πειραχτει λιγο οι φωτογραφιες
Η διαφορα με την φωτογραφηση που εχει ειναι οτι ειναι λιγο πιο ανοιχτη στην περιφερεια απο οτι στης φωτογραφιες
Επιτελους μια λατινα που μιλαει αρκετα καλα αγγλικα
Το ραντεβου ξεκινησε με ενα πολυ μικρο φαουλ, ηταν στο δωματιο η συγκατοικος και μαλλον ξεχαστηκανε και περιμενα 2-3 λεπτα να φυγει απο το δωματιο. Ειναι καπως αβολο να περιμενεις στο διαδρομο του οροφου εστω και λιγο, no big deal
Ντουζακι και στο κρεβατι
Λιγο χολυγουντιανα οπως τα λεω εγω φιλια και παιξιμο της πουτσας με λιγο μποντι λοσιον
Περασαμε στην πιπα οπου το πιτσιρικι την κατεχει οχι σε υπερθετικο βαθμο αλλα το εχει
Με καβαλησε οντως καυλωμενη και δεν ειχε εκπτωσεις, ολον μεσα χωρις δυσκολια και χωρις λιπαντικα
Αφου εχυσε με σπασμους τον πηρε στο στομα της αυτην την φορα με το προφυλακτικο και εκανε προσπαθεια για βαθυα μπασιματα χωρις ομως 100% επιτυχια. Τηςς ζητησα να μου γλυψει τα αρχιδια και το εκανε χωρις δευτερη σκεψη, Εβαλα λιγο το χερακι μου και το ραντεβου ελαβε τελος

*Οι κριτικές που δημοσιεύονται στο φόρουμ εκφράζουν την δική μου συνάντηση και εμπειρία και δεν συμπίπτουν κατ’ ανάγκην με την άποψη κανενός άλλου και δεν έχουν σκοπό τον επηρεασμό οποιουδήποτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, mick11, elpotero και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2022
ποια είναι βρε η συγκάτοικος , έλεγε τίποτις ;
gpd
gpd
review reaction 1 hornyasfuck, ButtLicker, Elganador
31 Δεκεμβρίου, 2022
σε ευχαριστουμε για την κριτικη σου γεροξεκουρα , σου ευχομαι καλη χρονια με υγεια και μετρητα για τις πουτανες.

Φιλι χωρις γλωσσα επειδη δεν ηθελε ή εσυ δεν το επιδιωξες?

Χρονια Πολλα
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Elganador
31 Δεκεμβρίου, 2022
την πηρες την προηγουμενη μερα
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck
31 Δεκεμβρίου, 2022
Ευτυχώς που δεν έκανε ντου η Paloma, πολύ γέλιο θα είχε.
review reaction 1 hornyasfuck
31 Δεκεμβρίου, 2022
Κρυβόταν στη ντουλάπα!
review reaction 1 hornyasfuck
01 Ιανουαρίου, 2023
Γεροξούρα καλή χρόνια!
Οι κριτικές σου πάντα ακριβής και αντικειμενικές!
Όποτε τις διαβάζω και μετά συναντώ και εγώ την κοπέλα σκέφτομαι πόσο δίκιο έχεις!!!
Συνέχισε να μας οδηγείς…..!!!
Καλή χρονιά και πάλι!!!!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, geroksouras
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6