Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 4 10
Call-Girls 21572
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Θα προσπαθήσω να είμαι περιεκτικός.
Είπα να μη γράψω κριτική γιατί πιάσαμε κουβεντα και λέω άσε. Από την άλλη, όπως τα κορίτσια που μας συναντούνε έχουν απαιτήσεις (€, μπάνιο, κτλ) έτσι έχουμε και εμείς και όταν ειμαστε σωστοί, καλό είναι να είναι και εκείνες .

Γραφείο: μου έβγαλε λίγο το λάδι αλλά κανονίσαμε με 30’ texting. (Έχω την εντύπωση ότι όταν ρωτάς διαθέσιμη κορίτσια, πασάρουν πρώτα αυτές που δεν έχουν δουλειά και αν δε θες, μετά πασάρουν και άλλες)

Εμφάνιση: εμένα το πρόσωπο της, μου άρεσε. Σώμα μικροκαμωμένη. ΔΕΝ έχει παραπάνω κιλά που διάβασα. Λεπτό σώμα με άσχημα βυζια που νομίζω χωρίς σιλικόνη θα ήταν καλύτερα.

Δωμάτιο: η τυπισσα είχε κάνει ποσά τσιγάρα και εμ έπιασε το κεφάλι μου που μπήκα μέσα. Επίσης είχε πιει το κρασάκι της που καλά έκανε απλά μου εδώ σε την εντύπωση του πίνω να ξεχάσω που με χάλασε.

Σεξ και υπόλοιπα: 140 η ώρα και ζήτησα να δοκιμάσω domination πρώτη φορά με 30 έξτρα.

Φιληθήκαμε κάνα 10λεπτο και γενικά ήμουν «καλός» και μου λέει αν είμαι ήρεμος η άγριος. Της είπα μπυ αρέσουν τα πάντα και τέλος πάντων, μέτα απο πολύ όμορφα φιλια και μια καλή πίπα θα πω,το έγλυψε τον κωλο και μου έβαλε δάχτυλο όσο μου τον έπαιζε. Οκ λέω, domination. Γενικά η όλη φάση δε με υπερκάυλωσε και της είπα να τον παίξω και να της τα δώσω στα βυζια όπου και έγινε. Ωραία. Μπάνιο αυτή μπάνιο εγώ. 30’

Της λέω είμαι καπούτ και απλά να πούμε καμία μαλακια. Αγγλικά γιες νοου, κτλ. Μη περιμένετε κουβέντα. 30’ λέγαμε μαλακιες. Μου λέει στην 1’ «time» Ενώ μου είπε δεν έχει άλλο ραντεβού.

30 χρόνων εγώ εν τω μεταξύ καθαρός και γενικά κύριος. Θα έφευγα αλλά με χάλασε. Και στο τέλος μου ζήτησε αλλά 30 από τα 170€ για riming που δε ζήτησα και νόμιζα ΚΩΣ ήταν στο πακέτο του domination.

Να ήταν λάθος; Μμμμ…απλά προσέχτε γιατί δε περισσεύουν σε όλους τα 30€.

Σύνοψη:

200€ για να γαμησω για 3’ μια πιωμένη γκομενα που βρω μούσα τσιγαριλα. Έχω περάσει και καλύτερα. Δε με νοιάζουν τα 30€. Με νοιάζει η κοροϊδία. Αφού 30’ έγινες κρασί και κάπνιζες. Τέλος πάντων!


Θα πάει Γερμανία είπε και θα επιστρέψει. Δε θα λείψει σε πολλούς.

Καλή χρόνια σε όλους. Ακόμα και σε αυτή και το γραφείο.

Τιτλος: Αφού χαιρέτησα τη ρεσεψιόν, πήρα ένα διαστημικό cheeseburger από το γρήγορη με 4.9€ που με καυλωσε πιο πολύ από την Κρίσταλ. Κρίμα γιατί είναι/ φαίνεται καλό παιδί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 24, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
79
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Poetjokey, hornyasfuck και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2022
"Θα πάει Γερμανία είπε και θα επιστρέψει. Δε θα λείψει σε πολλούς." Χαχαχα!
Έτσι!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, eleospia85, srek7 και 1 ακόμα μέλος
31 Δεκεμβρίου, 2022
να κάνω λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου αφού..
(200€ για να γαμησω για 3’ μια πιωμένη γκομενα που βρω μούσα τσιγαριλα. Έχω περάσει και καλύτερα. Δε με νοιάζουν τα 30€. Με νοιάζει η κοροϊδία. Αφού 30’ έγινες κρασί και κάπνιζες. Τέλος πάντων!)

τι θα ελεγε η γκομενα

'' 200 ευρω για να γλυψω μια κωλοτρυπιδα που βρωμουσε σκατιλα. Εχω πληρωθει και καλυτερα.''
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, eleospia85, srek7 και 2 άλλα μέλη
31 Δεκεμβρίου, 2022
Μπορεί να τα έπινε για να ξεχάσει την κωλογλυφάδα που είχε κάνει στον προηγούμενο πελάτη...
Ελπίζω να βρώμαγε μόνο τσιγαρίλα το στόμα της .
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, srek7, BUT-TMAN και 1 ακόμα μέλος
01 Ιανουαρίου, 2023
@but-tman: συμφωνώ αν βρωμαγε σκατιλα αλλά με εξονυχιστικό μπάνιο 1’ πιο πριν, απλά αποκλείεται ?. Επίσης, δε το ζήτησα εγώ. Εκείνη το έκανε.

@mamoon: όχι φίλε, τσιγαριλα και ποτό μόνο ευτυχως
review reaction 1 BUT-TMAN, hornyasfuck, mamoon
01 Ιανουαρίου, 2023
φίλε, να σε κάνω μιά ερώτηση..
Έχεις ξαναδοκιμάσει domination ? γιατί να ξεκινάς πρώτη φορά από τα 170 μου φαίνεται πολύ κακή ιδέα..
review reaction 1 review reaction 2 eleospia85, hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5