Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νομιζω οτι ολοι οσοι την εχουμε τιμησει γουσταρουμε τετοια κορμια, μπαμπατσικα και με μεγαλο στηθος, πραγματικο βαρυ και οχι πλαστικα!! Η συναντηση εγινε στη Θεσσαλονικη οπου ημουν για δουλεια, μπορω να πω οτι την εψαχνα σε διαφορα ταξιδια μου και την πετυχα στα βορεια.
Παρολο που μου αλλαξαω την ημερα συναντησης δεν σπαστηκα γιατι πραγματικα ηταν περιζητητη αφου για 2 ωρες βρηκα διαθεσιμοτητα την επομενη ημερα και λιγο πριν τα μεσανυχτα.
Εμφανισιακα ηταν αυτο που περιμενα, σιγουρα καποια κιλα παραπανω αλλα οχι αντιαισθητικα γιατι ταιριαζαν με το μεγαλο ατου της, το στηθος.
Θα την ηθελα λιγο πιο κοκκετα στην συναντηση μας αλλα ποτε να προλαβει να περιποιηθει τον εαυτο της με τοσα ραντεβου, αφου ειχε βαλει κι αλλον μετα απο εμενα στις 2 μετα τα μεσανυχτα!!
Αγωνιστικα παιξανε δυο γυροι, πρωτος κλασσικα τελειωμα στο στηθος της, ενω ο δευτερος αφου ιδρωσαμε τη φανελλα σε διαφορες στασεις με κορυφαια αυτη απο επανω να προσφερει το στηθος απλοχερα χωρις μα και μου, γονατισε και μου πηρε μια αρχοντικη τσιμπουκαρα ενω ανα διαστηματα ρουφαγε και τα αρχιδια μου. Εκει αδειασα αλλα στο στομα της, αλλα στο προσωπο ενω σταματησε μονο οταν ρουφηξε και την τελευταια σταγονα. Σηκωσε την κορμαρα της, ντουζακι και με πηγε και για παραταση, αλλα τριτη φορα δεν προλαβαμε.
Ευχαριστο τυπακι, πολυ ωραιο σοσιαλ, δεν σου τρωει ωρα, ισα για να σπαει ο παγος.
Οπου την ξαναπετυχω θα την κλεισω για ολοκληρη τη νυχτα γιατι η συμπεριφορα της και οι βυζαρες της μου εβγαλαν ωραια γουστα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 30, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
btra21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
395
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού