Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10
Call-Girls 34675
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Προσωπική Εμπειρία Απο Την Συναντηση.
Η Mπελ μας λοιπόν είμαι μια μουνάρα νεαρής ηλικίας με πολύ όμορφο βυζί και σώμα. Το πρόβλημα όμως που συνάντησα εγώ ήταν ότι με το που μπαίνω στο δωμάτιο ούτε ένα φιλί κάτι, κατευθίας "Hi, Money and Shower"... Όλα καλά είπα συνεχίζουμε… Αρχίζουμε με πολύ ωραίο στοματικό, με κάνει πυραυλο και μετά δυστυχώς φίλοι μου ήρθε η πτώση! Αρκετά κρύα και αυτό μου δημιούργησε συνεχές πτώσεις με πρόβλημα να φτάσουμε περίεργα και μετά από πολύ ώρα στο τέλος. Μετά από αυτό έκανα ένα μπάνιο και έχοντας ακόμα αλλά 20 λεπτά μου είπε να φύγω γιατί λέει 'ειμαι νεαρός και δεν τελειώνω εύκολα…'
Της είπα όπως θες αλλά θέλω κάποια χρήματα πίσω, μίλησε με το γραφεία και μου επιστράφηκε ένα πόσο.
Mε το γραφείο όλα εξαιρετικά.
Ημερομηνια ενδεικτική.
Tα Αγγλικα της σε καλο βαθμο.
Νεανικο Σωμα Καλο.
Εν κατακλείδι όπως λέει και ο τίτλος "Γκουρμέ πιάτο αλλά το ξέχασαν στην κατάψυξη"




Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
pfizer
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 review reaction 6 stadeos, Yagulas, geroksouras και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2022
Κριμα η φυση να δινει τετοια κορμια σε κρυοκωλες γκομενες ειτε δουλευουν στον χωρο ειτε οχι.
21 Δεκεμβρίου, 2022
Ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε ήθελε η μανταμίτσα. Τουλάχιστον πήρες κάποια επιστροφή, ξέχνα τη εσύ να είσαι καλά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2