Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 117 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση 2 ωρών στο prive με την Ιωάννα, έγινε μάχη με κεφαλαίο Μ , ακριβέστατη στην ώρα της σαν ρολόι longines. Οι φωτογραφίες θεωρώ πως την αδικούν, στο σώμα είναι μικρόσωμη αλλά συμμετρικότατη και αθλητική, κοιλιά φλατ, λακακια της Αφροδίτης και έντονη γραμμωση στους κάτω ραχιαίους, (έχω μια γνώση του αντικειμένου διότι είμαι πρώην κολυμβητής) καθώς και ηπιότερη γράμμωση στο υπόλοιπο σώμα. Λίγα ραντεβού την ημέρα οπότε κλείστε τη από νωρίς, εγώ να φανταστείτε την έκλεισα πριν από ένα δεκαήμερο διότι δεν μένω πλέον Αθήνα. Ήρθα στην πόλη που αγαπώ να μισώ για επαγγελματικούς λόγους (συνέδρια με μαρκετιστικους όρους του κώλου). Speaking of which . Αν είστε φαν του anal όπως είμαι εγώ, ορμηστε, η κοπέλα είναι ακάματη και δεν θα ακούσετε τις γνωστές υπεκφυγές των γραφείων ότι τον έχετε μεγάλο, η κοπέλα δεν ετοιμάστηκε κλπ κλπ. 2 ώρες,4 φορές, δεν τρώει χρόνο σε social σου ορμάει αμέσως, της είπα να κάνουμε λίγο κράτει αλλά μάταια. Δεν είναι το μοντέλο της victoria secret αλλά είναι μια πολύ δοτική και όμορφη μικροκαμωμένη κοπέλα. Τα 7 ισχύουν με αστερίσκο για την εμφάνιση, σε όλα τα υπόλοιπα κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι 10 . Να είστε όλοι καλά και καλές γιορτές να έχουμε. Last but not least, πετσέτες στο κρεβάτι κύριοι, δε θα έχετε που να καθίσετε για λόγους που έχουν αναφερθεί παλαιότερα. Το ίσως θα την συναντούσα πάλι έχει να κάνει με αμιγώς προσωπικούς λόγους οι οποίοι αν δεν υφίσταντο θα ήταν καραμπινάτο ναι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
530
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, GALLAS, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2022
Να την κλείσουμε αλλά πως επικοινωνούμε; Χαμόγελο με γλώσσα Στο ίνστα;
13 Δεκεμβρίου, 2022
Αρχικά ποτέ την συνάντησες ρε συ συναγωνιστή; Της έστειλα μήνυμα στον αριθμό που τελειώνει σε 014 αλλά μου απάντησε πως έχει σταματήσει .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2