Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 117 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με Ιωάννα μετά από δύσκολη επικοινωνία και κλείσιμο ραντεβού λίγες μέρες μετά.
Όπως κατάλαβα γίνεται ένας χαμός με το κορίτσι. Ασάλιωτα

Έχω διαβάσει φοβερές κριτικές , είδα και κάτι φωτογραφίες με μια κωλάρα απίστευτη πάνω στα τακούνια . Περιμένω λοιπόν να έρθει κάτι πολύ ωραίο.!!

Ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια κοπέλα 1,55 με μέτριο πρόσωπο και ένα συμπαθητικό σώμα. Ωραία κωλάρα αλλά μόνο αυτό. Ψιλοξενέρωσα στην αρχή.

Κοιτάξτε το 50% του ραντεβού πιστεύω είναι η πρώτη εικόνα και όταν περιμένεις να δεις κάτι καλό αλλά τελικά είναι μέτριο πέφτεις περισσότερο.

Τώρα στον αγώνα το κορίτσι τα σπάει. Δεν λέει πουθενά όχι. Γουστάρει πούτσα αλύπητα και τα έφτιαξε όλα μπορώ να πω. Μου έβγαλε γούστα πάνω στο κρεβάτι και έκανε την ανατροπή. Πιπάρα , γλωσσόφιλα , φτυσιματα , στα τέσσερα να την γαμάω με μπατσες στην κωλάρα της. Τα κατάπιε με ευχαρίστηση.
10 στα 10 μιλάμε στο σεξ και συμμετοχή.

Πολύ καλό σοσιαλ στο ημίχρονο. Πραγματικά αξίζει για κάποιον που θέλει να ευχαριστηθεί γαμήσι και στα χρήματα αυτά είναι ότι πρέπει. Αν είχε πιο δυνατή εμφάνιση θα έπαιζε μπάλα πιο ψηλά.

Θα την ξαναπάρω εννοείτε!!

Ευλόγησον
Ικτίνος
Προμότορας
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
8.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Benreilly, GALLAS και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2022
Από μένα like για την κριτική.
review reaction 1 Ικτίνος
13 Δεκεμβρίου, 2022
Καταπίνει η Άννα;
review reaction 1 Ικτίνος
13 Δεκεμβρίου, 2022
δεν την έχω δοκιμάσει , αλλά θέλω να σχολιάσω το εξής:

αν είχε καλύτερη εμφάνιση δεν θα γαμιόταν τόσο καλά...της βγαίνει αυτή η συμπεριφορά για να αντισταθμίσει την ελλειπή εμφάνισή της.

Είναι αυτό που λένε μερικοί ότι οι κοντές είναι για το κρεβάτι...οι ψηλές για την παρέλαση.
review reaction 1 Benreilly, greekarmy
13 Δεκεμβρίου, 2022
τα εχουμε ξαναπει, εμφανισιακα ειναι κατω του μετριου
13 Δεκεμβρίου, 2022
Θα διαφωνησω με το χαρακτηρισμό πως ειναι κατω του μετριου.... Περνει βαθμο που περναει ανετα ;-)
αλλα οπως εομε πει, περι ορεξεως κολοκυθοπιτα και μια δοκμη μας πειθει ( η όχι )
review reaction 1 Benreilly, pablo stamos
13 Δεκεμβρίου, 2022
Ρε παίδες το πρόσωπο τελικά είναι 7αρι?

Π
13 Δεκεμβρίου, 2022
Ναι καταπίνει. Επίσης το πρόσωπο είναι 7αρι ανάλογα τα γούστα.
Αν δείτε ένα κανάλι στο youtube "Betty direct" . Μοιάζει λίγο με την δημοσιογράφο
review reaction 1 Zafko131313, Benreilly
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7