Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χάζευα τις φωτογραφίες στο vip
Και μου κίνησε το ενδιαφέρον η Γκαλίνα η συνάντηση είχε γίνει της Πρώτες μέρες του tour της είχε μόνο μία κριτική από το γεροξούρα Στέλνω προσωπικό μήνυμα στο Γεροξούρα στο μπου
Και το ρωτάω αξίζει η Γκαλινα και μου απαντάει
ΤΡΟΜΕΡΟ!!!!
Πήγαινε όσο είναι νωρίς γιατί αν την ξεμουνιάσουν δεν θα έχει αποδώσε.
Σε κλάσματα δευτερολέπτου στέλνω μήνυμα στο γραφείο και κλείστηκε το ραντεβού στο Χώρο της κοπέλας.
Η Γκαλίνα Είναι ένα γλυκό κορίτσι που μόλις μου άνοιξε την πόρτα δεν κρατήθηκα και την αρχίζω στα γλωσσόφιλα ανταποκρίθηκε και αυτή στα φιλιά μου και σιγά-σιγά έγιναν πιο παθιάρικα.
Σταματάω και πηγαίνω για ντους. ο χορός της κοπέλας πολύ καθαρός και η τουαλέτα επίσης γυρνάω στο δωμάτιο και μου ζητάει τα λεφτά. της τα δίνω και πραγματικά μόλις της τα έδωσα δεν άφησε μέρος του σώματος μου χωρίς να φιλήσει με αρχίζει μία πίπα που μου έγινε κάγκελο Αργεί και αισθησιακή όπως μου αρέσει Εκεί δεν κρατήθηκα από την καύλα και την έχυσα στα βυζιά δεν έχασα καθόλου χρόνο και βάζω το σκουφάκι για το Δεύτερο γύρο την ξαπλώνω για Ιεραποστολικό μετά την παίρνω στα τέσσερα Που η θέα από τον κώλο της ήταν εξαιρετική Την κάρφωνα δυνατά και δεν ήθελα να σταματήσω ήμουνα φουλ καυλωμένος μετά από λίγο την παίρνω για πίπα στην ντουζιέρα και δεν κρατήθηκα και την ξανά εχισα στα βυζιά Έκανα ένα γρήγορο ντους ντύθηκα και με αποχαιρέτησε με ένα γλυκό φιλί το κορίτσι.
την προτείνω ανεπιφύλακτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
27B63C0D-8DDF-4031-B1B3-548440E00E11
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
126
Likes:
20.494
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, DmtrsxXx, topscorer και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2022
ρωτησες τον προμοτορα για να προμοταρεις ??
12 Δεκεμβρίου, 2022
Ο τύπος σε ότι έχει γράψει δεν έχει κάνει λάθος ούτε σε οξεία …όπως τα λέει είναι και η συγκεκριμένη κοπέλα δε χρειάζεται προμοτορες κλπ.. είναι τοπ όπως έχουν γράψει τόσοι κ τόσοι. Γιατί αμφισβητείς τα γραφόμενα του;;
review reaction 1 review reaction 2 daskalosa, Elganador
12 Δεκεμβρίου, 2022
Όχι να Ρωτήσουμε το αντικειμενικό αρχιμαλακα εσένα
review reaction 1 Moku
01 Ιουνίου, 2023
Όχι βρισιές. Θα πάω κ γω και θα γράψω σύντομα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4