Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το κορίτσι μας καθυστέρησε ένα εικοσάλεπτο αλλά είχα ενημερωθεί από το γραφείο.
Ότι βλέπετε θα σας έρθει ,όμορφο πρόσωπο , μακρύ ξανθό μαλλί , τα χειλάκια της δεν είναι τόσο φουσκωμένα όσο δείχνουν οι φωτό(μάλλον είναι στο στάδιο του ξεφουσκώματος) , ντύσιμο μια χαρά και τούτη μαυροφορεμένη, βάψιμο πολύ ελαφρύ.
Φιλάκι εισέπραξα και πέρασε μέσα. πολύ μαγκωμένη και μαζεμένη στις κινήσεις αλλά και στις εκφράσεις της.
Αγγλικά άστα βράστα.
Ο αγώνας είχε δύο ημίχρονα και τρία ντουζ. Κορμάκι καλό με ενισχυμένα όμορφα στήθη , κωλαράκι στην θέση του και κάποια τατουάζ.
Φιλιά διστακτικά που κάποιες στιγμές της ξέφυγαν κάποια πολύ καλά , ανατριχιάζει σαν το κοτόπουλο, υγραίνεται , δέχεται γλυφομούνι - δακτυλάκι μπρος αλλά και μαλακίζεται όταν ξεχαστεί.
Πίπα καλή με λίγες δόσεις ντιπ , η γλώσσα της ζαλίζει το πέος σου με το παίξιμο της αλλά και καλό ρούφηγμα από τα ενισχυμένα πάνω χειλάκια της.
Σεξάκι με λίγο τζελάκι με καλή αίσθηση του αιδοίου .Είτε την βάλεις πάνω σου να καθίσει, είτε ιεραποστολικά, πλάγια αλλά και στα τέσσερα ανταποκρίνεται δεν δυσανασχετεί , συμμετέχει ενεργά. Πιπίλα είχα τις ρόγες της όταν μπορούσα, ζωντανές και αυτές. Δεν ξέρω εάν θέλει αγριάδες, μπάτσες - μαλλιοτραβήγματα κτλ εγώ πάντως δεν ανέβασα στροφές αλλά και ούτε ζήτησα κάτι παραπάνω από το συγκεκριμένο κορίτσι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, srek7, mick11 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2022
με λίγες δόσεις ντιπ ή ντιπ για ντιπ?
G
geroksouras
review reaction 1 review reaction 3 Elganador, lagonisian, hornyasfuck
09 Δεκεμβρίου, 2022
λίγες δόσεις για ντιπ είπαμε , τί δεν καταλαβαίνεις να ούμε . Ντιπ για ντιπ είσαι ρε φιλαράκι!
gpd
gpd
review reaction 1 kwstasxat, andronikos3, Elganador και 3 άλλα μέλη
09 Δεκεμβρίου, 2022
Tην λόκαρα ήδη από τη στιγμή που ανέβηκε στη σελίδα του γραφείου, αλλά φοβόμουν ότι θα δω φουσκωμένα χείλη που δε μου αρέσουν. Ευχαριστούμε για την κριτική
review reaction 1 Elganador
09 Δεκεμβρίου, 2022
αντε ρε μπουγατσα με κιμα απο δω χαμω. Λινατσα που θα με πεις ντιπ για ντιπ
G
geroksouras
review reaction 6 review reaction 3 gpd, Elganador
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4