Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Call-Girls 11355
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα αδέρφια, η Εμιλη είναι ένα κορίτσι που δεν θα κάνεις άγριο σεξ, αλλά αγνό και τρυφερό έρωτα όπως κάνεις με την κοπέλα σου ή την γυναίκα σου.
Η Εμιλη είναι μια όμορφη κοπέλα σύμφωνα πάντα με τα δικά γούστα, κοινώς στον δρόμο γυρνάς να την κοιτάξεις. Δεν είναι παρά πολύ καλή στην επικοινωνία, αλλά το προσπαθεί, θα καταβάλει προσπάθειες να σπάσει τον πάγο μέχρι να πέρασετε στο κυρίως πιάτο. Από εκεί και πέρα η Εμιλη κάνει καλούτσικη πιπα, χρειάζεται βελτίωση, αλλά είναι δωτικη σε φιλιά και χάδια. Δεν θα σου πει όχι σε κάτι, θα κάνει ότι της ζητήσεις με πάθος και σου βγάζει ότι γαμας την γκομενα σου.
Η Εμιλη εμφανισιακά είναι αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες, είναι καθαρή γιατί έκανε μπάνιο πριν και μετά από κάθε γύρο. Κοινώς οποίος θέλει άγριο γαμισι να πάει αλλού, αλλά όποιος θέλει να κάνει γουτσουνιαρικο σεξ τότε η Εμιλη είναι ταμάμ!!!
Αυτά από εμένα και καλές γιορτές να έχουμε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
22.391
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Γιώργος Παπ., andronikos3 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2022
καλα αυτη εφυγε πριν να κλεισει μια εβδομαδα ρε γαμωτο?
review reaction 1 hornyasfuck
08 Δεκεμβρίου, 2022
ακυρο το προηγουμενο σχολιο που εγραψα,μην το δημοσιευσετε,ακομα εδω ειναι το κοριτσι γαμω τη στραβομαρα μου.
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2