Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 11 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εμεινα με τις καλυτερες εντυπωσεις για την Ευα. Η επικοινωνια τοσο με το γραφειο οσο και με το κοριτσι ηταν αψογη και ηρθε ακριβως στην ωρα που ειχαμε συμφωνησει.
Τα θετικα ξεκινησαν απο την αρχη που ανοιξα την πορτα, εχει ενα προσωπο που λαμπει απο θετικοτητα αλλα και ομορφο με το μπουστο της απο κατω να τραβαει το βλεμμα σαν υπερμαγνητης.
Ηταν ανετη στο χωρο μου και ενιωθα ωραια που δεν χρειαζοταν καθολου προσπαθεια για να ανοιξει.
Το ραντεβου ηταν μιας ωρας και παιχτηκαν δυο γυροι με την πουτσα μου να ειναι σε ολη σχεδον την διαρκεια καυλωμενη.
Για το μονο που εφερε αντιρρηση ηταν το φιλι με γλωσσα και σε ολα τα αλλα ηταν περισσοτερο απο δεκτικη.
Ειναι φευγατη στα στησιματα και το σεξ το απολαμβανει, γουσταρει να γαμιεται και μαλιστα δυνατα.
Το τσιμπουκι της ειναι πολυ καλο και οταν υπαρχει καθρεφτης κοντα γουσταρει να κοιταει τον εαυτο της οσο περισσοτερο γινεται. Συμμετειχε σε ντουζακι μαζι μου στο ενδιαμεσο κατα το οποιο δεχτηκε και ενα γλειφομουνι αλλα και γλειφοκωλι στο υπεροχο ποπουδακι της. Τα μουνοχειλα της ειναι ωραια σε σχημα και κανει καλη αποτριχωση.
Ειχαμε αριστη επικοινωνια στο σεξ, με προλαβαινε πριν της πω τι θελω και καναμε πολλες στασεις. Ειναι ευλυγιστη και οταν ειναι απο πανω προσφερει τα βυζια της για γλειψιμο που ξερει οτι ειναι το καλυτερο κομματι πανω της.
Τα χυσιματα τα δεχεται με χαρα στα βυζια της αλλα επειδη εχει πολυ ωραιο κωλο στον δευτερο γυρο καταληξαμε με ιεραποστολικο και ελουσα τα κλωομερια της.
Πιστευω ξεκαθαρα οτι ειναι απο τα εσκορτ που γουσταρουν την δουλεια τους. Κανει περισσοτερα απο τα συνηθισμενα στο κρεβατι και θα πειραματιστει αν το ζητησει ο πελατης.
Τελικα το λιγοτερο που μπορω να πω ειναι οτι ιδρωνει την φανελα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Score73, maradona7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2022
Την Eva την έχω συναντήσει πολλές φορές και επιβεβαιώνω τον συναγωνιστή ότι ιδρώνει την φανέλα, πρόκειται για μία εξαιρετική περίπτωση vfm.
Και δεν ήμουν ούτε μεθυσμένος όταν την συνάντησα, ούτε προμοτορας, όπως μας είπε κάποιος τύπος, δεν μας είπε βέβαια αυτός τι
είναι.
review reaction 1 sotos-nl, hornyasfuck, Γιώργος Παπ. και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1