Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία δεν θυμάμαι πότε ήταν ακριβώς αλλά κάπου εκεί.
Η κοπέλα ήταν ευγενέστατη, πολύ φιλική και πραγματικά επειδή εγώ ήμουν λίγο διαστακτικός ήταν σαν ήθελε αυτή να πάρει μπρος η φάση περισσότερο απο εμένα. Δεν νομίζω να βρίσκεις καλύτερη διάθεση και επικοινωνία εύκολα στο χώρο. Πέρασα πολύ καλά δεν με τρέλανε βέβαια αυτό το σαν νυχτικό που φορούσε αλλά απο πολύ μικρό έως αδιάφορο. Οι φωτογραφίες την κολακεύουν λίγο παραπάνω και λογικό είναι άλλο να παίρνεις πόζα για φωτογραφία και άλλο όταν είσαι χαλαρός στην πράξη , αλλά το σώμα είναι πολύ σφιχτό και πολύ απαλό. Γενικά είναι ακριβώς αυτό που πουλάει αξίζει και με το παραπάνω τα χρήματα της γιατί προσφέρει μια ολοκληρωμένη εμπειρία απο όλες τις απόψεις όχι μόνο στο σεξ, φεύγεις απτο δωμάτιο πιο χαλαρός. Την προτείνω με κλειστά μάτια, ειδικά σε όσους θέλουν να νιώσουν χαλαρά και να μην αγχώνονται με συμπεριφορές ή διαδικαστικά.
Τα 7αρια λόγω του ότι δεν έχω κριτικές, σε ότι αφορά επικοινωνία, vfm κλπ. είναι 10.
ΥΓ. Η τιμή που έγραψα ήταν απο προσφορά πιθανών να μην ισχύει πλέον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 24, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
MpleMaimou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
590
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, maradona7, kwstasxat και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2022
Προσφορά καλής κριτικής;;; Χεχε!Χεχε!Χεχε!
review reaction 1 professor x, funkyxxxxx
24 Νοεμβρίου, 2022
Προσφορά είχα τον Φλεβάρη, και τώρα μόνο σε συγκεκριμένες περιοχές που με βολεύουν για το 2ωρο για να μη με τρώνε οι δρόμοι και η κινηση ....σου έλυσα την απορια;;;;
review reaction 1 Sir Sexy
24 Νοεμβρίου, 2022
Ρε συ, αφού ο κωλος είναι +20, πως έδωσες 150 αντί για 170;
Την εψησες για δωρεάν κωλο με αντάλλαγμα καλή κριτικη;
Ααάααα ρε μπαγασα. Σωραιος. Μπλε μαιμου όνομα και πράμα.
Άρτεμις, εσυ;
24 Νοεμβρίου, 2022
η κριτικη ειναι για συναντηση μηνες πριν που ειχε αυτη την προσφορα το γραφω και στο ΥΓ μην λετε πονηριες
25 Νοεμβρίου, 2022
Επειδή δεν ξέρω ποιος την έγραψε , από τα μηνύματα του βγαίνει το συμπέρασμα ότι η συνάντηση έγινε πολύ πριν το καλοκαίρι, που το αναλ ήταν μέσα στην τιμή . Ούτε τώρα μπήκα στο σάιτ , ούτε έχω μόνο μία δύο κριτικές ....είμαι 2.5 χρόνια εδώ μέσα με 50 κριτικές ! Μπλοκαρισμενα ατομα που ζηταγαν ραντεβού και όταν τα μπλοκαρα βγήκαν και εκραζαν και έχουν παρε δωσε με τον κλώνο astra opc ( διαβάστε τα μηνύματα του και θα δείτε ποιανού προφίλ είναι ) , τα έχω γραμμένα όπως έχω πει και για τις απειλές που δεχομουν ......επιτέλους .....πηγαίνετε παρακάτω και μην ασχολειστε με την πάρτη μου εφόσον δεν γουστάρετε ! Είναι γνωστό ότι έχω καλές υπηρεσίες και είμαι ευγενική ...δεν έχω ανάγκη μια καλή κριτική . Και μου κάνει εντύπωση τόσο κόλλημα τόσο καιρό μαζί μου .... Άντε παρακάτω
review reaction 1 panathasta
25 Νοεμβρίου, 2022
Αν δεν έγινε σαφές ακόμα το ραντεβου ήταν πριν το καλοκαίρι και τοτε υπήρχε τέτοια προσφορά
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6