Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σουπερ επιτυχημενων ραντεβου συνεχεια

συντομη περιγραφη: κοντοπουτανος με αψογα στην εμφανιση βυζια φτιαγμενα σκληρα στην αφη κορμυ με τις καμπυλες που βλεπεις προσωπο το αυτο χωρις την λαμψη του μεϊκ απ και με ενα τεραστιο τατου δρακου στην πλατη, την καλυπτει σχεδον ολη

Χαμογελαστη και ευδιαθετη μιας και ημουν το πρωτο ραντεβου της ημερας, ειναι απο Αργεντινη απο το Μπουενος Αϊρες πεντακαθαρο κοριτσι που μυριζε πανεμορφα, ηρθε αγγαλια μου και προσπαθησε για γλωσσοφιλο αλλα επειδη εχω κανει καταχρησεις αρκεστηκα στα επιφανειακα χολυγουντιανα φιλια, βαζω ομως βαθυ με γλωσσα γιατι το προσπαθησε

παιξαμε λιγο με τσιμπουκια και γλυφομουνια, δεχτηκε δακτυλακια μπρος πισω χωρις να διαμαρτυρετε καθολου, την εβαλα να μου γλυψει και τα αρχιδια το οποιο το εκανε πολυ καλα

Πρωτη σταση η κλασσικη αυτη απο πανω και μετα στα 4 που κανει τρομερο σπασιμο μεσης, τρομερο ομως, λιγο πριν χυσω την εβαλα να μου γλυψει τα αρχιδια και εχυσα στα βυζια της

Τα αγγλικα της στο πολυ μινιμουμ επιπεδο

Αν ολες οι κοπελες του εχουν την αποδοση της οπως και της Γκαλινας τοτε θα μιλαω εγω προσωπικα σαν safe επιλογη γραφειου για να περναω καλα το μισαωρακι μου

Αφου εκανα το ντουζακι μου πηγα για καφε με τον geroksouras junior οπως τον λεω γιατι πραγματικα με εχει εντυπωσιασει με την ποσοτητα των κοριτσιων που περνει
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, TOMCRUISE, anthotypos και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2022
ζω για τη στιγμή που θα κάνεις αποτυχημένο ραντεβού...
review reaction 3 review reaction 1 Annapurna, Elganador
18 Νοεμβρίου, 2022
Πολυ καλος ο γεροξουρας...
Διαβαζω τις κριτικες σου και θα τη δοκιμασω.
Παλι καλα που εισαι και εσυ...
Ευχαριστουμε γεροξουρα
review reaction 3 review reaction 1 Annapurna, Elganador
19 Νοεμβρίου, 2022
λεγε τετοια παραρολαγε που με τρολαρεις
που πας πηδωντας καπακι απο εμενα να πηδηξεις
το νου σου γιατι θα βαλω τον Σταθοπετρο να σε κομπρεσαρει
G
geroksouras
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3