Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
την προηγουμενη εχω παει σε μπουζουκλερι και μου εχουν φυγει τα ματια, στη σουρα μου απανω 4 το πρωϊ γραφω στην Ελενα και κλεινω Vika για 5 το απογευμα, απο τις ελαχιστες φορες που κλεινω απο την προηγουμενη για την επομενη, ουσιασικα 13 ωρες πριν.

Εφτασα σπιτι 6 το πρωϊ και επεσα ξερος και σουρωμενος ξυπναω κατα της 2.30 εχοντας ξεχασει οτι εχω κλεισει ραντεβου με την Βικα, επειδη ειμαι γνωστος μαλακας κι εχω στεισει απειρες φορες γραφειο εχω πει να με παιρνουν μια ωρα πριν και φυσικα το ειχα ξεχασει οτι την ειχα κλεισει

Οντως με παιρνει τηλεφωνο η Ε΄λενα α με ρωτησει αν ισχυει, η αληθεια ειναι οτι αμφιταλαντευτηκα γιατι με τοση σουρα εχοντας πιει μονο καφε και το στομαχι μου να γουργουριζει λεω σιγα μην λειτουργησω, αλλα ας παω να με τεσταρω δεν γαμιετε

Οντως φτανω στην ωρα μου και στελνω μυνημα για το δωματιο, ο ανθρωπος στη ρεσεψιον πλεον με εχει μαθει οποτε δεν μου ζηταει πλεον τιποτα . Μπαινω στο ασανσερ και τσουπ μπαινει μαζι μου και η Βικα

-You come to see me?

-Are you Vika?

-Dont i look Vika from the photos?

Αντε τωρα να τις εξηγησω οτι πρωτη φορα ανεβαινω σε ξενοδοχειο μαζι με την κοπελα. Μπαινουμε στο δωματιο και μου δειχνει το μπανιο και μου δινει πετσετα για να φρεσκαριστω, η αληθεια ειναι οτι το ευχαριστηθηκα το ντουζ.

Μπαινει κι αυτη στο ντουζ και μου λεει θες να φορεσω τακουνια τιποτα ιδιεταιρα εσωρουχα; Οχι λεω να εισαι ανετη οπως θες βγες και γυμνη

Κορμι τουμπανο η Βικα βυζαρες, Μουναρα κορμαρα. εσκασε γυμνη και εχασα το φως μου

Με το που ξεκιναει το πρωτο που κανει δινει φιλι στα αρχιδια, Τι ηταν αυτο που εκανε καγγελο ο μικρος, ξεκιναει αρχιδογλυψιμο και πιπα και της λεω ελα 69 ευχαριστηθηκα γλυψιμο αυτη με μανια να γλυφει πουτσα και αρχιδια εναλαξ, την βαζω απο πανω οπου μου σκαει γλωσοφιλα παθους, εμενα οι αμυνες μου με φιλια και γλειφομουνια εχουν ηδη καταρρευσει, αλλα λογο σφιχτης καποτας μου επεσε και παλι 69 και παλι μετα πιπα και γλειψαρχιδι εναλλαξ οσπου εχυσα

Σοκαριστηκα λιγο να ειμαι ειλικρινης δεν περιμενα να τα καταφερω, αρα ακομα ο γερος το εχει, φιληθηκαμε ειπαμε δυο κουβεντες και πηγα κι εφαγα μια μακαροναδα οπου εκει ηρθε κι ενας φιλος σεφ που του ειχα παραγγειλει να μου φτιαξει τι αλλο γαλακτομπουρεκο

Μετα την φολα εχω 2-3 ακρως επιτυχημενα ραντεβου, η κοπελα αριστα αγγλικα και δεν ηθελε να μιλησει ρωσικα, παρα πολυ καλη σχεδον αριστα 10, εγω δεν βαζω ποτε 10 αλλα απο τις λιγες που θα το σκεφτομουν

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xan4625, eridon1877, AmoKomA και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2022
Συγχαρητήρια γιά τίς ἀντοχές σας
review reaction 1 geroksouras, Elganador
14 Νοεμβρίου, 2022
σιγά μην ΄έγινες και ρόμπερτ ρέντφορντ, μάλλον σαν ντανι ντεβίτο σε κόβω
gpd
gpd
review reaction 3 Annapurna, OUROBOROS, !blis και 5 άλλα μέλη
14 Νοεμβρίου, 2022
μιλησε και ο κωστας τσακωνας
G
geroksouras
review reaction 3 ButtLicker, OUROBOROS, !blis και 2 άλλα μέλη
14 Νοεμβρίου, 2022
Η μεγαλύτερη αλήθεια που έχεις πει και γράψει ότι είσαι γνωστός μαλακας αχαχαχαχαα
review reaction 3 Annapurna, hornyasfuck, Elganador και 1 ακόμα μέλος
14 Νοεμβρίου, 2022
χυσι , μακαροναδα και γαλακτομπουρεκο

Μια επιτυχημενη ημερα!
review reaction 3 WRAIOS, OUROBOROS, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη
14 Νοεμβρίου, 2022
φιλησα εγλυψα, για να γινω ποιο τομ κρουζ επρεπενα να γαμησω 3 το πρωι
G
geroksouras
review reaction 3 ButtLicker, WRAIOS, !blis και 2 άλλα μέλη
15 Νοεμβρίου, 2022
Ηρωας του μπουρδελα που αντιπαλευεται το κακο στο κοσμο θα λεγα
H
HYPOCRITMODERATOR
review reaction 1 review reaction 3 OUROBOROS, hornyasfuck, Elganador και 1 ακόμα μέλος
21 Νοεμβρίου, 2022
Κύριε γεροσκουρα θέλω να κάνουμε παρέα.. πραγματικά
review reaction 1 review reaction 3 Elganador, hornyasfuck
22 Νοεμβρίου, 2022
αυτή θα σε βάλει να ξυρίσεις και το μουστάκι Χαμόγελο)
review reaction 1 review reaction 3 Elganador, hornyasfuck, geroksouras
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9