Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Call-Girls 17193
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπο΄ν, το κορίτσι είναι εξαιρετικό για μπλα μπλα! Μιλάμε, είχαμε google translator και γούσταρα να μιλάμε. Τώρα να μου πεις είσαι μαλάκας που σκα΄ς 140 για μπλα μπλα, αλλά εντάξει εάν έτσι βγαίνει τι να πώ! Τολμώ να πώ ότι είναι από τις γυναίκες με θετική ενέργεια. Δηλαδή σκέφτηκα ότι εάν βγεις και την φτιάξεις, θα περάσεις καλά.

Πάμε στο κρεββάτι, λοιπόν, είναι πολύ καλή, εάν βελτιώσει το φιλί της, που για εμένα είναι βασικό στοιχείο για να πα΄ρω μπρος. Στα άλλα, έχει σφιχτες, ΘΕΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ βυζάρες, κοιλιτσα και κώλο χμμμμ. Δεν αφήνει δάχτυλα στο μουνάκι , αλλά είναι πολύ ωραίο μουνάκι, indeed. Για κώλο δεν το συζητάω.

Είναι ερωτική! Εάν σε μάθει (2-3 sessions) μάλλον παίζει άλλη μπαλίτσα. Τώρα που το σκέφτομαι, ίσως να την ξαναέπαιρνα! Έχυσε, έχυσα, τώρα εάν κάποιος προσποιήθηκε, θα το αφήσω στην φαντασία σας Χεχε!

Π

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
pokahontas
Μέγας
Εγγραφή:
24 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
1.782
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mancunian1986, JACK SPARTALOW και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2022
Πρόσεχε τύπε-ποκαχόντα, έτοιμο να ερωτευτείς σε κόβω Έρωτας
05 Νοεμβρίου, 2022
Τύπε, όλοι λένε για ωραίο κώλο, εσύ λες χμμμμμμ αν κατάλαβα καλά ...

Μπορείς να διευκρινίσεις, καθώς θέλω να την πάρω και γω, και ο ωραίος κώλος είναι πολύ σημαντικό στοιχείο για μένα, πιο πολύ κι από τις βυζάρες ?
05 Νοεμβρίου, 2022
Τύπε, ευχαριστούμε για την κριτική ... όλοι λένε για καλό κώλο, εσύ λες χμμμμμμ....

μπορείς να διευκρινίσεις, καθώς θέλω να την πάρω, πλην, είναι σημαντικός για μένα ο ωραίος κώλος ????
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3