Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 66 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 233077
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
εύκολη συνεννόηση με το γραφείο, την βρήκα με μία ώρα διαφορά από κείνην που ήθελα.
στην ώρα της η νεαρά μας και με το που με βλέπει I know you από τα λίγα αγγλικά που είχαμε στην συνάντηση μας, Ελληνικά πιο πολλά της έχει μάθει πάντως.
Όμορφα μαυροφορεμένη πάνω στις τακουνάρες της , μελαχρινή πια με πειραγμένο μπρος σύστημα. Μόλις κατέβηκε από τα τακούνια της πήδηξε στην αγκαλιά μου και άρχισε να με φιλά. Εκεί στην αγκαλιά μου έβγαλε την μπλούζα και να τες οι νέες βυζάρες της, μου φαίνεται πως και η κωλάρα της έχει σφίξει πολύ από την γυμναστική.
κατέβηκε από την αγκαλιά μου και πέρασε στην πίπα , καλά το πάει με περιποίηση και στα μπαλάκια.Είχαμε και mouthfuck. περάσαμε επί του κανα-πέος για να την περιποιηθώ , πρώτα πέρασα από τα βυζιά της και έφτασα στο μουνάκι της, δάκτυλα μπρος άνετα αλλά και πίσω όταν πάρει μπροστά για τα καλά. Από πήδημα καβάλα εκείνη για αρχή , ιεραποστολικά και τέλος στα 4 . μπόλικες φωνές, άρπαγμα μαλλιών αλλά και σκαμπίλια στην υπέροχη κωλάρα της.
φρεσκάρισμα και πάμε για γρήγορη επανάληψη, Πίπα καλύτερη αυτήν την φορά , την άφησα και περισσότερο να το απολαύσει , πέρασμα από την μουνάρα της και στήσιμο στα όρθια με κόντρα τον τοίχο.
Τελείωσα πάνω στα πλαστικοποιημένα βυζιά της.
Πέρασε για μπάνιο , έκανε ένα τσιγάρο καθώς ντυνόταν και καλό μας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 27, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.137
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, THV, kwstasxat και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού