Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 9 10
Call-Girls 34623
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τώρα απο που να αρχίσω..
Μπήκε μέσα πολυ ατημέλητη. Άλουστη αβαφτη και πολυ χαλια ντύσιμο λες και πας να μαζεψεις ελιες. Και οχι αυτο που λεμε να λαμπει απο καθαριοτητα οπως επρεπε.
Χαμόγελα μπαινοντας και κανω να κοιτάξω το κομοδίνο εξαφανιζολ τα χρήματα. μπράβο λέω.... ταχύτητα η κοπέλα.
με τις φωτογραφιες μεγαλη σχεση δεν εχει ετσι κιολας αναμαλιασμενη που ηρθε σε μενα..
συστηνεται και με ρωταει εχεις νερο? μάλλον λεει σοκολατα μάλλον ξερεις πειναω πολυ ενα τοστ. οκ .. σε 5 λεπτα ειχε το τοστ .
εγω το εξαφανιζω σε 40 δευτερόλεπτα δεν είπαμε και ετσι αλλα μετα απο 40 λεπτα συνειδητοποιώ οτι ακομα μασάει 40 μπουκιες απο 40 φορεσ μασημα αργα αργα καντε τα μαθηματικα.. ..
και συγχρονως εμαθα και πολλα.. ποσο τυχερος ειμαι που την εχω γιατι αυριο φευγει.. για τον πρωην της το γαλλο επιχειρματια...για τα ζωωδια ..
άντε να την πείσεις οτι εχουμε δουλειά ... μετα απο αυτό το μεταπτυχιακό που έκανα σε ολα αυτα .
Δεν ειχε ορεξη πολυ αν και καυλωνει γενικα και φανηκε αλλα σε 15 λεπτα τι να λεμε..
αλλα σα να μην εφτανε αυτο το πενταλεπτο εφυγε στο δεν μου αρεσει να με ακουμπανε στο στηθος.. ( που ειναι ψευτικο και οχι φυσικο που λεει το σαιτ)
δεν θελω ντογκι .. κλπ.
και επισης παρα δεκα σταματησε και με ενημερωσε οτι μενουν 5 λεπτα και αν θελω να "το προσπαθησουμε"
ναι οχι θα της ελεγα ... κοπελια αστο καλυτερα που να προλαβουμε μου το χρωστας την επομενη?
οποτε ενα στα γρηγορα και ο καθενας σπιτι του ..
δεν φταινε και τα κοριτσια απο το τηλεφωνικο .. πλακα παθανε και αυτες αφου δεν ειχαν τετοιο δειγμα παντως το μονο που λεω εγω ειναι
μαλλον για διωρο και μετα οπως καποιος εγραψε και να παρακαλατε να ερθει φαγωμενη γιατι τρωει αργα..
απο μενα ειναι οοοο χχχχ ιιιιι
και 150 και ατημελητη και δεν εκανε ντους μπαινοντας ουτε βγαινοντας... τι μονο τα καλα? αξια κακη
αν ηταν καπως φτιαγμενη και επιμελημενη να της βαλω παραπανω .
αν ειχε πλυθει επισης.



Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Ανώτατος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.255
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, Bartender 74 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2022
Και πολύ της έβαλες!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1