Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συνάντηση με την Ιωάννα έγινε μετά από προσπάθεια γιατί όπως έχουν πει και άλλοι συναγωνιστές δεν υπάρχει πληθώρα ραντεβού ανά ημέρα και γίνεται ένα λαϊκό προσκύνημα και όποιος προλάβει την Ιωάννα είδε... Διθυραμβικές κριτικές και ο πήχης έχει ανέβει πολύ ψηλά για την κυρία και όχι άδικα να συμπληρώσω... Βρίσκεται επιτέλους διαθέσιμη κενή ώρα και κλείνω το πολυπόθητο ραντεβού.

Πηγαίνω σε ξενοδοχείο του Μεταξουργείου και παίρνω δωμάτιο, στέλνω αριθμό δωματίου με viber και μπαίνω για μπάνιο έχοντας φτάσει μισή ώρα νωρίτερα, στην ώρα της ακριβώς η Ιωάννα χτυπάει την πόρτα του δωματίου, ανοίγω και βλέπω ένα κορίτσι όντως γύρω στα 34 έτη περι το 1.58-1.60 με καθημερινό ντύσιμο και πολύ γλυκό πρόσωπο πανέμορφα γατίσια μάτια και μελαχρινό μαλλί!!! Πρώτο ραντεβού της ημέρας για εκείνη και μου ζητάει να πάει στο μπάνιο για ένα φρεσκάρισμα, βγαίνει με ένα σετάκι μαύρα σέξι εσώρουχα και βλέπω ενα φοβερό κορμί με μικρό στήθος μεν αλλά τόσο-όσο θα έλεγα με piercing στις ρώγες και ένα κώλο ποίημα, περιποιημένα άκρα και 2 τατουάζ...

Ξεκινάμε τον πρώτο ημίχρονο με φιλιά γλυψίματα και τρομερό τσιμπούκι λίγο 69 και αρχίζουν οι πρώτες διαρροές από το τρυφερό μουνάκι της, δεν ήθελα και πολύ και ήρθε το τέλος στο στοματάκι της όπου και κράτησε το γεννετικό μου υλικό για πρωινό. Στην κύρια γνωριμία μας τώρα μεταξύ των δύο ημιχρόνων μπορώ να πω ότι πέρασα φανταστικά και κουβεντιάσαμε ουσιωδώς μέχρι που μου έβαλε "γκάζια" γιατί περνούσε η ώρα και ήθελε και συνέχεια το κορίτσι... Εδώ να προσθέσω ότι είμαι άτομο ιδιαίτερα ''αντικοινωνικός'' καθώς δεν κουβεντιάζω σχεδόν καθόλου με άτομα που δεν γνωρίζω και η Ιωάννα είναι από τις εξαιρέσεις που μου λύνεται η γλώσσα κατευθείαν... Στον δεύτερο ημίχρονο δοκίμασα το υπέροχο και στενό κωλαράκι της και πραγματικά εκεί το κορίτσι έχυνε συνεχώς, τρομερές επιδόσεις που αντέχει στα δύσκολα και το ζει....

Τέλος να συμπληρώσω ότι το 9 στην επικοινωνία είναι καθαρά και μόνο για την επικοινωνία για τα ραντεβού και μόνο, σε όλα τα άλλα είσαι ΣΟΥΠΕΡ!
Δυστυχώς έχω καταφέρει να την δω μόνο μια φορά και λόγο δικού μου σφιχτού προγράμματος αλλά και της κοπέλας.
Ιωάννα μου συνέχισε έτσι κορίτσι μου να σε βλέπουμε όποτε υπάρχει δυνατότητα!!! :kiss-mark: :kiss-mark: :kiss-mark:

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
masazmaniac
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
132
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, ΨΑΓΜΕΝΟΣ, analskipper και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2022
"στενό κωλαράκι";;;

Άλλη θα σου ρθε.
23 Οκτωβρίου, 2022
Ένα τηλέφωνο που βρίσκω;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2