Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με λιγο σπρωξιμο απο το γραφειο αποφασισα να παρω την Milena. Ενω δεν το περιμενα ηρθε ακριβως στην ωρα της και ντυμενη ομορφα. Χαμογελακι και διαθεση καλη θα ελεγα χωρις να πιανω καποια υπερβολη, απλα φυσικη.
Με το τακουνι εχει πολυ υψος και σωμα λεπτο, πολυ καλα κιλα αλλα εχει και καποιες διαφορες απο τις φωτογραφιες θα ελεγα λιγοτερη καμπυλωτη στο σωμα.
Το βυζι καλο φυσικο ο κωλος πιο μικρος και ενισχυμενα χειλη. Νομιζω αυτα περιγραφουν αυτο που ειδα.
Στο σοσιαλ εχει αυξημενες επιδοσεις, ωραιο τροπο να εκφραζεται και οσο θελεις συνεχιζεις την συζητηση.
Ειναι δεκτικη σχεδον σε ολα δηλαδη φιλια με γλωσσα, γλειφομουνι και δαχτυλιασμα στο μουνι, κωλο οχι.
Επειδη μου αρεσε ο τροπος που φιλαει επεμεινα σε αυτο το κομματι και τελικα το ιδιο εκανα και στο γλειφομουνι. Το στοματικο της υψηλου επιπεδου με ζωντανια και επαφη με τα ματια, η κοπελα προσφερει σε συνολο μια gfe εμπειρια η οποια εχει και συναισθημα που και που.
Οταν την φροντιζεις το εκτιμαει και αυξανονται οι επιδοσεις της οποτε ειχαμε και καλο γαμησι σε διαφορες στα στασεις. Ενταση ειχαμε μονο στο πισωκολλητο και εχει καλες αντοχες. Το μουνι της με λιγο τζελ στην αρχη για τον δικο μου πουτσο που ειναι μετριος ηταν μια χαρα σε μεγεθος.
Ο δευτερος γυρος ειχε και καβαλημα, κανει καλη δουλεια και γουσταρει. Η καθαριοτητα της ειναι καλη οποτε οσα ειπα πιο πανω μπορειτε να τα κανετε χωρις δυσαρεστες εκπληξεις.
Δεν ζητησε λεφτα μεχρι την στιγμη που της τα εδωσα, τα εδωσε ολα δειχνοντας εμπιστοσυνη αλλα ειμαι της αποψης οτι θα πρεπει να προπληρωνονται τα κοριτσια αν και το ξεχασα αυτην την φορα.
Αυτα απο εμενα, τα λεμε στην επομενη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 23, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, kwstasxat και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2022
Φιλε 1:72 68 κιλα και λεπτη;
review reaction 1 GALLAS, hornyasfuck
26 Σεπτεμβρίου, 2022
Είναι όντως όπως φάινεται στις φώτο?
review reaction 1 hornyasfuck
02 Οκτωβρίου, 2022
Λεπτη οχι αν το παμε ετσι, γεματη αλλα σφιχτη, οχι πλαδαρη. Καμια δεν ειναι ακριβως οπως στις φωτογραφιες, στο 75-80% περιπου ειναι... Πιο χαρακτηριστικη φωτογραφια αυτη με το ροζ που καθεται στην καρεκλα.
S
sotos-nl
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3