Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ετεροχρονισμένη κριτική αλλά αφού πήραμε φόρα γιατί όχι.

Με την Μιλα συναντηθήκαμε δυο φόρες και τις 2 σε τρίγωνο με την τότε σχέση.
Η πρώτη από την δεύτερη μπορεί και να είχαν κανα χρόνο διαφορά όποτε είδα και την πορεία της από ακαδημία σε serial killer.

Την πρώτη φορά ήταν ένα κοριτσάκι το οποίο ήρθε με χαμόγελο να ζήσει το πρώτο της τρίο όπως ανέφερε και η συμμετοχή της ήταν 10/10. Διπλές πίπες, γλυψιματα απο και με την κοπέλα, δονητές μεταξύ τους, strap on με την κοπέλα μου(κάνει ενεργητικό) ψαλιδάκια, double penetration στην κοπέλα μου ότι φανταστείς γινόταν. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ. Δεν ξέραμε ποιος πήδαγε ποιον.

Τη δεύτερη φορά ήταν μια γυναίκα έτοιμη για όλα, λίγο πιο απόμακρη αλλά το ίδιο δυνατή στη συμμετοχή και με εμένα και με την κοπέλα. 69 με δονητές μεταξύ του όσο την έπαιρνα στα 4, διαθέσιμη για ότι ανωμαλία σου ερχόταν εκτός από back door.

Από τα χιλιόμετρα που είχε γράψει ενδιάμεσα, είχε χάσει τον ενθουσιασμό της και το πάθος της και είχε γίνει πιο "ψυχρή επαγγελματίας" αλλά ρε φίλε ήταν σε όλα μέσα. Δεν καταλαβαίνει κάτι.
Επίσης είχε χάσει αρκετά κιλά στο ενδιάμεσο και έχει πιο μοντελε σώμα.

Σε duo δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά όποιος υπάρχει εδώ που ψάχνει φάση με την κοπέλα του, είναι από τις κορυφαίες.

Θα μπορούσα να γράψω μια μικρή Ηλιάδα για τις συναντήσεις αλλά η ουσία είναι μια. Δεν αφήνει τίποτα να πέσει κάτω. Απλά το κάνει πιο διαδικαστικά.

Η τελευταία φορά ήταν πριν κάνα χρόνο οπότε στο ενδιάμεσο δεν ξέρω τι εξέλιξη έχει αλλά από όσο βλέπω από τις άλλες κριτικές έχει πάρει την κάτω βόλτα.

Μπορεί να είναι καλύτερη στα τρίγωνα από ότι στο 1 με 1


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
akis007
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
557
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Antonis_Greece4, olddog και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού