Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 90 10
Call-Girls 205726
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ότι και να πούμε για αυτό το ΑΚ47 είναι λίγο! Πολλοί γράφουν για το άγριο πρόσωπό της, αλλά εγώ το βλέπω ως ιδανικό για την συνεδρία.....είναι "δυνατό" και ταυτόχρονα σαγηνευτικά "σεξουαλικό" πρόσωπο που σε φτιάχνει σε κάθε στιγμή της συνεδρίας ώστε να βγάλεις ότι υγρό έχεις από μέσα σου...πραγματικά το σεξ είναι απολαυστικά συγκλονιστικό μαζί της......παίχτηκαν 3 γύροι σε κρεβάτι πολυθρόνα μπαλκόνι μπάνιο και αν είχα λίγο χρόνο ακόμη θα το κάναμε και στο ταβάνι.....αυτή είναι το τοπ οφ δε τόπ εδώ και χρόνια και δεν χωράει κουβέντα επ' αυτού. Αδιαμφισβήτητα το καλύτερο και πιο δυνατό deepthroat με gugging συγκλονιστικό που αν το κάναμε εμείς θα πνιγόμασταν σίγουρα.....κώλος απίστευτα σμιλεμένος όπως ακριβώς πρέπει τούρλα καμπυλάτος για ασύλληπτα στησίματα στα 4 να τα φχαριστιέσαι....υπέροχο κωλογαμήσι όπου αυτή αντέχει περισσότερο από ότι ο παρτενέρ(ίσως ο νάτσο και ο ρόκο στα νιάτα τους να την πάλευαν μαζί της), πίπα όπως είπα σβουριχτή, σαλένια και καταβροχθητική όπου μπορεί να χρειαστεί και βατραχοπέδιλα για να κολυμπήσεις μέσα στα σάλια που έχουν πλημμυρίσει το δωμάτιο. Συγκλονιστικά καλό επίσης cow και reverse cow.....απλά ανυπομονώ για την επόμενη φορά....Δεν περιγράφω άλλο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 07, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
310€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.868
Πόντοι:
4.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, THV, Διαγραμμένο μέλος 177357 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Η καλύτερη με διαφορά.

Την είχα Νο.2 αλλά λόγω πτώσης της CYNZIA την έχω προωθήσει στο Νο.1.

Κάθε φορά και πιο ανώμαλη.
review reaction 1 hornyasfuck
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Πόθεν προκύπτει τό 260€ στό τελικό κόστος;
review reaction 1 hornyasfuck
21 Σεπτεμβρίου, 2022
μίαμιση ώρα.
review reaction 1 hornyasfuck
22 Σεπτεμβρίου, 2022
Δεν αμφέβαλα ότι η τελική τιμή της συνάντησης είναι η αναγραφόμενη. Ξέρω εδώ την ερμηνεία. Πηγαίνει μακριά.
Μην φέρνετε σε δύσκολη θέση την κοπέλα, όπως έκαναν κάποιοι ηλίθιοι σταθεροί πελάτες.
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4