Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 64806
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα σε όλους. Είναι η 3η συνεχόμενη φορά που συναντώ την Kris και ο λόγος είναι , γιατί πάντα φεύγω ευτυχισμένος . Το ραντεβού κλείστηκε σχετικά εύκολα από το γραφείο και αυτή τη φορά , βρήκα και την υπηρεσία incall , όπου και διάλεξα γιατί ήταν κάτι , που δεν είχα ξαναζήσει στο παρελθόν. Για ακόμα μια φορά να επισημάνω ότι εξελίχθηκε το ραντεβού άψογα και σε ρυθμούς girlfriend experience κάτι που μου αρέσει σε μένα , αλλά απ´ότι κατάλαβα και στην ίδια. Με έκανε να αισθανθώ λες και γνωριστήκαμε έξω για ποτό και μετά πήγαμε ξενοδοχείο για να χαλαρώσουμε. Με το που μπήκα χαιρετηθήκαμε μιας και είχαμε ξαναβρεθεί το ξενοδοχείο πολύ καλό και διακριτικό. Στου αγώνα τώρα αφού πέρασα για ντουζάκι ξεκίνησε με βαθιά πίπα από μεριά της πέρασμα και στα μπαλάκια , όπου άναψα αμέσως , περάσαμε σκουφάκι και άρχησε να ανεβαίνει από πάνω μου όπου ήταν η τέλεια αίσθηση και δεν άργησε να έρθει το τέλος από την υπέροχη υφή που είχε. Χαλαρώσαμε πέρασα για ντουζάκι ξανά. τα αγγλικά τα μιλάει καταλαβαίνει και μπορεί να συννενοηθεί αρκετά καλά το προσπαθεί και μπράβο της , σε σχέση με άλλες που δεν μιλάνε λέξη. Πριν το ξεκίνημα του δεύτερου γύρου προσφέρθηκε να μου κάνει ένα μασαζάκι να χαλαρώσω και μετά της είπα να την ανταμείψω κ εγώ. Όπου της έκανα ενα ωραια χαλαρωτικό μασάζ το οποίο έδειχνε να απολαμβάνει. Αφού έγινα ξανά τούρμπο το πήρε ξανά στο στόμα όπου έγινα πέτρα κ περάσαμε σκουφάκι. Εκεί κινηθήκαμε σε ιεραποστολικό όπου με κλείδωνε με τα υπέροχα πόδια της και με ένιωθε μέσα της όπου μετά από λίγη ώρα δεν άντεξα και ήρθε το τέλος. Σε όλα άψογα από μεριά της και πλέον θα έλεγα ότι είναι από τα stadar μου , που θα επισκέφτομαι. Παιδιά έαν συμπεριφερθείτε με σεβασμό και ανθρώπινα θα σας ανταμείψει στο μέγιστο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 18, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
476
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού