Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επικοινωνία με το γραφείο για το κλείσιμο του ραντεβού ήταν επιτυχής.
στο παραπέντε έφτασε η κοπέλα μας μαυροφορεμένη , πέδιλο και τσάντα, φουλ στο μαύρο.
Ύψος - βάρος όσο λέει η καρτέλα της. Βγάζουμε επεξεργασία κτλ και θα αντικρίσουμε ένα φρέσκο , όμορφο κορίτσι. Μελαχρινάκι με μακρύ μαλλί. Ανάψαμε iqos και είπαμε δυο κουβέντες με συνεννοήσιμα αγγλικά. Φρεσκαρίστηκε και άρχισα την αντεπίθεση, φιλιά μπόλικα είχαμε με χρήση γλώσσας, φιλάει και γλύφει λαιμό.
Κορμάκι πολύ καλό όσο πρέπει στα κιλά , φυσικά στηθάκια όνειρο με ρόγα για πολύ πιπίλα τα οποία και τίμησα , περιποιημένα άκρα, κωλαράκος σπέσιαλ.
πιπούλα με χρήση χεριού , γλύφει καλά , καλαμπαλίκια δεν ζήτησα αλλά ούτε και προθυμοποιήθηκε για γρασσάρισμα αλλά και ντιπ δεν.
πάλι φιλιά στο σώμα μου, έπαιζε και με τις ρόγες , αυτές τις γράσσαρε πάντως, Πάω να κατηφορίσω κάνοντας μια ολιγόλεπτη στάση στα βυζάκια της , μα τί υπέροχα που είναι , καιρό είχα να δω τέτοια στήθια παλικάρια μου, λοιπόν πάω για γλύψιμο και τρώω πόρτα , φτου ρε πούστη μου, λέει πως δεν της αρέσει παρά μόνο να παίζει με την κλειτορίδα της , δάκτυλό μέσα ούτε λόγος. Έπαιξα λιγάκι με το δάκτυλο μου εκεί , πιπίλιζα ταυτόχρονα τα βυζάκια της και άντε να βάλουμε ελαστικό.
Της λέω να με καβαλήσει , δυσκολεύτηκα να μπω αλλά το καταφέραμε, η αίσθηση της πάρα πολύ καλή , αρκετά στενή η νεαρά μας , δεν είχαμε απότομες και βιαστικές κινήσεις το πήγαμε πολύ ερωτικά. Άρχισα να ανεβάζω ρυθμό κρατώντας τα κωλομέρια της για να δίνω έξτρα , άντεξε και ανταποκρίθηκε χωρίς μα και μου ή μορφασμούς πόνου ή αγανάκτησης, Έδειξε να το θέλει και να το ευχαριστιέται. Αλλάξαμε σε ιεραποστολικό που εκεί και εάν πέσαν φιλιά ή να με δαγκώνει στον λαιμό , me το ένα χέρι στο βυζί, το άλλο χέρι στο κωλομέρι και το πουλί στην τρύπα. Εκεί και τελείωσα με κείνης να έχει περάσει τα πόδια της πάνω μου και να μην με αφήνει να βγω.
κάναμε το φρεσκάρισμα και ξανά στο δωμάτιο επειγόντως. Λίγο πίπα, λίγο της χάιδεψα το μουνάκι , φόρεσα το προφυλακτικό και την πήρα στα όρθια με κόντρα τον τοίχο, εκεί δέχτηκε και λίγο πίεση στον λαιμό της, μερικά σκαμπίλια στα υπέροχα κωλομέρια της. Στήσιμο στα τέσσερα και βουρ στον πατσά πάλι, εκεί όλος μέσα και δώστου κομπρεσάρισμα. Τελείωσα πάλι μέσα της και εντός μπαλονιού εννοείτε! Κάθισε για λίγο στο κρεβάτι πριν το τελευταίο φρεσκάρισμα της.
Τα χρήματα τα πήρε στο τέλος με ευχαρίστησε και καλό μας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 15, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, Annapurna και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2022
Αυτό πάλι να μην θέλει γλύψιμο? Καλά φιλί συνηθίσαμε να μην θέλουν από τις λατινες από τα Lidl... Αλλα όχι κ γλύψιμο στο νινί? Ρε που πάμε ρε...
review reaction 1 Bartender 74, djantonis666, olddog και 3 άλλα μέλη
16 Σεπτεμβρίου, 2022
κλεβεις τιτλους ετσι;;;;
G
geroksouras
review reaction 3 olddog, gpd, hornyasfuck
16 Σεπτεμβρίου, 2022
Την επόμενη φορά ξυρίσου μπας και πέσει κάνα γλείψιμο Χαχαχα!
review reaction 3 gpd
16 Σεπτεμβρίου, 2022
ναι κλέβω τίτλους στα σίγουρα και πού ήξερα τί τίτλο θα έχεις εσύ αφού ανέβηκαν μαζί οι κριτικές μας εξυπνοπούλι μου; τί άλλο θα ακούσω εδώ μέσα;
gpd
gpd
review reaction 3 Bartender 74, olddog, savvass
16 Σεπτεμβρίου, 2022
ρε αλητη κλεφτοτιτλα, αφου στο ειπα χτες whatsapp τι τιτλο θα βαλω,,,,,κομπογιαννιτη....ουυυυυυ
G
geroksouras
review reaction 3 gpd
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5