Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα ειχα κλεισει 2 απογευματινα back to back ραντεβου με 2 απο τις 3 κοπελες που ηταν του γουστου μου, σε επικοινωνοια που εχω σε ενα γκρουπακι με κατι φιλους μου λεει ενας γκαντεμης, δεν θα πας θα κοιμασε, οπερ και εγενετο. Οποτε κουβα τα ραντεβου, για να μην γινω εντελως αναξιοπιστος λεω στη κοπελα στο κεντρο βαλε μου μια απο τις 3 που θελω για τις 10 μετα τον Θρυλο οποτε κλεισιμο ραντεβου με την Σοφια
Οπως γνωριζουν οσοι με διαβαζουν ειμαι σε φαση που μου αρεσουν τα μπαμπατσικα μωρα και οτι τις κριτικες τις γραφω για να μην ξεχναω με ποιες πηγα μονο για αυτο τον λογο πλεον
Περιγραφη κοπελας
ομορφο προσωπο με ωραια χειλη και πολυ καλο βυζι φυσικοτατο
Ετων 20 απο Λεττονια (απο οτι λεει) με τουρ Ελλαδα και Γερμανια so far
Καθαρη και γλυκια, μετα το ντουζακι αφησα το παραβολο στο κομοδινο ως συνηθως και επιασε αμεσα δουλεια
Το κοριτσι ειναι ατεχνο λιγο στο σεξ, ακολουθαει οτι της πεις ομως χωρις να παιρνει η ιδια πρωτοβουλιες αλλα χωρις να λεει οχι σε κατι
Ειναι αρκετα στενη και δυσκολευτικα να μπω μεσα της, οποτε τις στραβωσα την γναθο στην πιπα, οπου εκει το παλευει να την κανει σωστα χωρις πολυ χερι
Καποια στιγμη στο παρα 3 εχυσα, ντουζακι λιγο τσατ οπου μου ειπε αυτα που σας περιεγραψα και τον πουλον σπιτι μου
ΥΓ φετος δεν θα γινουμε ομαδα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Helena - Nayomi, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2022
την επόμενη φορά να λες στην μαμά σου ή και στα κορίτσια του γραφείου να σε ξυπνάνε για να μην χάνονται τα ραντεβού σου γιατί μπορεί να τις ήθελα και γω αλλά να τις είχες ρεζερβάρει και να έμενα με το πουλί στο χέρι.
gpd
gpd
review reaction 3 redb
16 Σεπτεμβρίου, 2022
Όχι πίπα... Αδύνατον για τα δεδομένα σου ?
16 Σεπτεμβρίου, 2022
μπορει αλλα δεν τις ειχες ρεζερβαρει Γαμήσου
G
geroksouras
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3