Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 105 10
Call-Girls 320439
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το όνομα Sienna αν δεν έχει δοθεί σε κάποιο αστέρι πρέπει επειγόντως να δοθεί διότι αυτός ο ποπός κοιτάζει μόνο τις παρυφές δημιουργίας όλου του κόσμου... Προσγειωνοντας λοιπόν στον πλανήτη Γη η κοπέλα είναι εντυπωσιακή όπως οι φωτό του γραφείου. Αν και την περίμενα σε ηλικία και εμφάνιση μεγαλύτερη θα την έκανα γύρω στα 30. Φόραγε μία κοντή κίτρινη φούστα με ένα μαύρο μπλουζάκι και μαύρα πέδιλα, μοναρος. Σιλουέτα λεπτή, καλλίγραμμη με πολύ ωραίο σώμα, δυάρια στήθη που ευτυχώς έχουν καλή υφή, αν και περίμενα να έχουν την κατιούσα και κανονικό ύψος για γυναίκα. Πολύ καλό σόσιαλ με τα φτωχά Αγγλικά της, αρκετά καλή παρέα και τα μάτια μου να καρφώνονται στις ωραίες γάμπες της.... Στοματικό πολύ καλό με επιμονή και περιποίηση όλης της περιοχής. Έχει ΤΟ σώμα, μαυριδερό από ψωλαριουμ, απαλό, θα έλεγα ότι είναι χορεύτρια δεν ξέρω....Το μόνο που ξέρω εκείνη την στιγμή ήταν να την στήσω στα τέσσερα να δω αυτό το θέαμα, αυτό το θεσπέσιο θέαμα, αυτή την στιγμή που περίμενα, το λέω και ανατριχιάζω-καυλώνω. Όπως τα λέει και ο τίτλος πονέσανε τα αρχιδια μου με τόση ένταση με τόση διείσδυση να μην χορταινω να βλέπω να τον παίρνει και να γουστάρει....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 borbi2525, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, The Saint* και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2022
Θα μας βάλεις στα έξοδα πάλι !
review reaction 3 company of heroes tho
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1