Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 234254
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Της εβαλα κατω απο 5 σε ολα αν και στην επικοινωνια και γενικη συμπεριφορα θα μπορουσα να βαλω παραπανω. Εχει αλλαξει η Λιζα απο τοτε που την ειχα παρει. Εχει βαλει μερικα κιλακια, χωρις βεβαιως να κρεμονται πατσιες, στο προσωπο εχει καπως βαλει μαγουλακια και προγουλια, αν θυμαμαι καλα πρεπει να εχει πειραξει τα χειλη της και δεν της πανε καθολου τα duck χειλη και επισης και τα βυζγια της τα εχει πειραξει τα οποια δεν χρειαζονταν καμια παρεμβαση γιατι ηταν υπεροχα οπως ηταν μικρα, λεμονατα με ρογα καγκελο. Γυναικεια ματαιοδοξια που κανουν βλακειες, χαλανε λεφτα και το αποτελεσμα ειναι χειροτερο στο τελος. Απο διαθεση για σεξ δεν μπορω να πω οτι δεν δινει πονο αλλα ισως επειδη και εμενα δεν μου αρεσε αυτο που εβλεπα δεν ανεβασα στροφες. Γενικα περιμενα να βρω εκεινο το αστερι που ηταν πριν χρονια αλλα εχει αλλαξει προς το χειροτερο χωρις βεβαιως να θελω να αποτρεψω καποιον να την επισκεφτει. Θα προτιμησω να μεινω με τις αναμνησεις της Λιζας με την κωλαρα και τα βυζακια της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.011
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jason155, THV, GIORGIO222 και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2022
Όλα τα μπαζακια/περιθώριο εδώ μέσα μαζεύτηκαν για αρπαχτή
review reaction 1 TOMCRUISE
11 Σεπτεμβρίου, 2022
εγω την είχα πάρει πριν χρόνια 1 φορά , στις αρχές της....

ήταν υπέροχη...ακόμα και το μικτό βυζάκι της ήταν σκέτη κάβλα

άσε το κωλί της....

τώρα αν έβαλε χέρι στην φύση....τί να πω!!!!!!!!!
review reaction 1 hornyasfuck
12 Σεπτεμβρίου, 2022
Πόσο δίκιο έχεις
review reaction 1 hornyasfuck
12 Σεπτεμβρίου, 2022
Όποτε ήταν θέμα εμφάνισης …
Από υπηρεσίες οκ
Όχι τίποτα άλλο , αλλά επιτελούς έχω κανονίσει ένα ραντεβού για Τετάρτη
….
review reaction 1 hornyasfuck
12 Σεπτεμβρίου, 2022
Σινεμπουρδελιαρηδες επειδη εχω ως μετρο συγκρισης τη Λιζα που ειχα συναντησει το 2017 αυτο που ειδα δεν μου αρεσε χωρις να ειμαι ετοιμος και βεβαιως να τη διωξω οπως ημουνα με αλλα μπαζακια. Ολα αυτα ειναι υποκειμενικα οπως καταλαβαινετε. Αλλος μπορει να την παρει και να κατακαυλωσει. Εγω δεν καυλωσα οπως την πρωτη φορα και εχω παρει πολλες βιζιτες σε επαναληψη που οσο της επαιρνα τοσο περισσοτερο ηθελα να της ξαναδω π.χ. Marina28!!!!
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5