Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
2.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η κοπέλα είναι από τις κακές περιπτώσεις άλλη ήθελα άλλη τελικά πείρα ήθελα τα έπαθα ήρθε αργοπορημένη ένα 40 λεπτό γραφείο εκείνη την ώρα άφαντο να τα πούμε και αυτά και ενώ τους είχα στείλει μήνυμα ηλικιακά γύρω στα 37 με 38 μπορεί και 40 όταν έφτασε χτύπαγε την πόρτα σαν νταλικερης ένα επιθετική στην αρχή συμπεριφορά πίπα με προφυλακτικό ενώ λέει ελεύθερο στοματικό φιλιά ούτε για αστείο ενώ γράφει ναι στο σεξ αγκαρια σκέτη η κοπέλα ήρθε μόνο και μόνο για να πάρει λεφτά τίποτα παραπάνω δεν αξίζει είναι η πρώτη φορά που γράφω άσχημη κριτική για κορίτσι του χορού αλλά παρά πάει το θέμα και ένα ανέκδοτο που έχω παρατηρήσει στο your angels όλες η κοπέλες οι περισσότερες περισσότερο Photoshop και από άλλα γραφεία και όλες οι φολες που έφαγα από εκεί ήταν για μένα τέλος το συγκεκριμένο γραφείο

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, Annapurna και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2022
Κακός την κράτησες συναγωνιστή... Δεν κάνει ότι γράφετε στις υπηρεσίες; τότε τηλέφωνο το γραφείο και πουλο!!! Εσύ γιατί έδωσες 140 ευρώ και όχι 50 ευρώ; που διάβασες τον τιμοκατάλογο;;; δηλαδή τα γραφόμενα ισχύουν μόνο για το γραφείο και όχι για την κοπέλα;;; φταίμε φταίμε συναγωνιστή... Ευτυχώς εγώ ένα ρητό business is business and pleasure is pleasure.. Δυστυχώς η ευτυχώς μια business είναι και το γαμησι με δαύτες.. Αφήστε τους συναισθήματισμους!!! Εγώ πες με ωμό πες με ότι δεν σέβομαι σε περίπτωση που δεν κάνουν κάτι από αυτά που γράφουν έχω screen shot τις παροχές της κοπέλας και τις δείχνω αν μου κάνει την ανηξερη παίρνω το γραφείο και λέω δεν is no deal...!!! Και έχετε fake υπηρεσίες κλπ κλπ εγώ ψωνίζω από κατάλογο τότε ποιος ο λόγος να μου γράφεις ένα κατεβατό όπου δεν κάνουν τα μισά;;;;; να σου δώσω και εσένα τα μισά;;;; και έτσι η έρχεται άλλη κοπέλα της προτίμησης μου ή συμμόρφωνετε η υπάρχον! Πιο παλιά ζήταγα και ταυτότητα...!!! Να δω πόσο έχει η ηλικία απόσταση από τα γεγραμμενα!!! Και δεν θα το πιστέψετε!!! Όλες είχαν το διαβατήριο πάνω τους!!! Μάλλον με έχει επειρεασει το επάγγελμα μου αλλά μου βγήκε σε καλό... No mercy λοιπόν..!
review reaction 1 hornyasfuck, djantonis666, vh4 και 2 άλλα μέλη
10 Σεπτεμβρίου, 2022
Το χω γραψει και σε σχολιό μου παλιό. Οι περισσοτερες ξέρουν το ρωσικο μοντέλο. Πιπα σεξ μπαι μπάι.
Τα γραφεία που τις φέρνουν δεν τους λένε πως εδώ δεν γαμάμε τύφλα,ειδικά όταν το πληρωνουμε.
Μην απελπίζεσαι. Και σ άλλα με υγεία.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2