Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 60 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αν και η κριτική μου θα μπορούσε σε μεγάλο βαθμό να είναι αντιγραφή επικόλληση του προηγούμενου συναγωνιστή, εγώ θα είμαι πιο αυστηρός στην βαθμολογία. Πρόσωπο 5άρι και αν δεν είχε το μακιγιάζ ίσως και λιγότερο. Σώμα 7άρι και ίσως θα της έβαζα καλύτερο βαθμό αν είχε έστω και λίγο στήθος. Επικοινωνία 5άρι απλά και μόνο γιατί ξέρει αγγλικά τουλάχιστον για ότι χρειάζεται για την συνάντηση. Γενική συμπεριφορά και συμμετοχή στο σεξ = 0 με τόνο μιας και παρότι ξέρει να γαμιέται, είναι πολύ ξενέρωτη σαν χαρακτήρας και υπερβολικά μηχανική στην συμμετοχή της, σαν να πηδάς ζόμπι! Τελείωσα στο στόμα της και μετά την συνάντηση ένιωσα σαν να μην είχα πηδήξει. Το γραφείο όπως και τα συναφή, τάζει fake υποσχέσεις... Τα σχόλια που συνοδεύουν την προηγούμενη κριτική με βρίσκουν σύμφωνο σχεδόν σε όλα. Δηλώνει περήφανα Ρωσίδα ενώ ξέρω ότι είναι από την Ουκρανία και προφανώς πρέπει να είναι από τις ρωσόφωνες περιοχές. Έτσι και αλλιώς το ίδιο είναι γιατί οι περισσότερες Ουκρανέζες και Ρωσίδες τσούλες νοιάζονται μόνο για τον εαυτούλη τους. Θα την πρότεινα μόνο για μισάωρο όταν δεν υπάρχουν άλλες καλύτερες επιλογές και για κάποιο λόγο δεν θέλει κάποιος να τα δώσει σε στούντιο ή μπουρδέλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.246
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, HoneyVoskos, hornyasfuck και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2022
Γιατί πάτε ρε αφού δεν σας αρέσει σαν γυναίκα
Η όπως λετε δεν γουστάρετε τις απόψεις της;;
Δεν σας υποχρέωσε κανένας.
Πατε με καμία κλαψομουνα Ουκρανή να σας λέει τι καλός που ειναι ο ζελές να την βάλετε και σε όλα 10 και φύγετε περήφανοι και ευχαριστημένοι
review reaction 1 hornyasfuck, Annapurna, srek7
06 Σεπτεμβρίου, 2022
@john-player: δεν έχεις άδικο συνολικά, στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα... Όπως γράφω προς το τέλος, για μένα οι περισσότερες ρωσίδες και ουκρανίδες το ίδιο τυχάρπαστες είναι. Και το χειρότερο είναι ότι όπως θα έχεις παρατηρήσει τα τελευταία 2 χρόνια, στην Ελλάδα έρχονται β και γ κατηγορίας πουτάνες και σε εμφάνιση και σε συμπεριφορά με ελάχιστες εξαιρέσεις. Πες μου λοιπόν τι άλλες καλές επιλογές έχουμε και δεν τις γνωρίζουμε;
review reaction 1 hornyasfuck
06 Σεπτεμβρίου, 2022
Τα ειπα σε εσενα γιατι η κριτικη σου ηρθε και κούμπωσε στη προπαγάνδα του προηγούμενου....
30+ κριτικες ειχε..
Δεν μπορει να κραζεις οτι δεν εχει στήθος
Αρα πηγες ενω ηξερες
Τωρα αν εισαι βυζολαγνος να μην πηγαινες ...
Μπαινει με υφος ναι ...ισως και να ειναι η αμυνα της...
Τωρα ως προς τις διαθεσιμες επιλογες τι να πω 100+ συνολο απ ολα τα γραφεια διαλεξε μια
review reaction 1 hornyasfuck
06 Σεπτεμβρίου, 2022
@john-player: Στήθος αναγράφεται στον ατζέντη της ως Α και έτσι φαίνεται στις φωτο με την επεξεργασία, περιγράφεται μικρό από τους περισσότερους ενώ είναι ανύπαρκτο με 2 ρώγες σαν ζωγραφιστές τελίτσες με αδιάβροχο μαρκαδόρο.
Ερώτηση: Έχεις πάει μαζί της; Αν ναι, πως σου φάνηκε η ράχη της; Αν όχι, πως εκφέρεις γνώμη για την συμπεριφορά της σε real time; Ακόμη περιμένω απάντηση για καλές επιλογές και όχι γενικά ύπαρξη επιλογών από τα διάφορα βουστάσια (δήθεν γραφεία συνοδών). Σκέφτηκες ότι μπορεί και να μην ήταν διαθέσιμες οι ελάχιστες που ξεχωρίζουν σε συγκεκριμένες ώρες, οπότε εκεί έκανα και την λάθος επιλογή να διαλέξω αυτό που βλακωδώς θεώρησα το λιγότερο χειρότερο.
review reaction 1 hornyasfuck
06 Σεπτεμβρίου, 2022
Ναι πήγα μαζι της διαβασε κριτική
Τωρα για τις διαθέσιμες επιλογές ....γούστα ειναι αυτα ...
Αν ξέρω τι ψάχνεις να προτείνω αν οχι ΔΕΝ το κανω
Απο τωρινό ροστερ του glamour για τα δικα μου γούστα εχει 7 επιλογές
Απο GDE 3
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5