Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η εν λόγω κορασίδα είναι εξαιρετική! Το γουστάρει αυτό που κάνει και κάνει πολύ καλές προσπάθειες να σε καταλάβει και να σου δώσει αυτό που θέλεις (ή χρειάζεσαι).

Τα φιλιά της ρηχά σχετικά, και με συγκρατημένο πάθος. Νομίζω ότι εάν αφεθεί και εκεί, αλλάζει η δουλειά. Στο γλύψιμο του πέους το έχει, και όταν την γλύφεις το γουστάρει. Ένα μείον είναι ότι δεν δέχεται κωλογλυφάδα και δάχτυλα από πίσω, που για εμένα είναι must για να φτιαχτώ (Είμαι ανώμαλος? Έτσι μου έλεγε η πρώην γυναίκα μου πριν και μετά τον χωρισμό, μάλλον επειδή την καβλώνει ακόμη που της έκανα κολπάκια. Δεν ξέρω εάν με βρίζει ή με γουστάρει ακόμα, πλέον, έχω μπερδευτεί).

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το βλέμμα που προσπαθεί να σκανάρει τι θέλεις και η πιθανότητα του εάν σε πάρει πρέφα τι κάβλα κουβαλάς, να σου την δώσει στο πιάτο. Όποιος καταλαβαίνει, έχει καλώς.

Με δονητή και δύο δάχτυλα στο μουνάκι της, ο οργασμός της ήταν δεδομένος, με βάση το gushing, τα υγρά και το ελαφρύ κοκκίνισμα στα μάγουλα. Άλλες χύνουν με ένα, άλλες με δύο, με τρία ακόμα ψάχνω.

Π





Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 18, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
pokahontas
Μέγας
Εγγραφή:
24 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
1.779
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, gy13, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2022
Σέ ὅ,τι ἀφορᾶ τὴ γυναῖκα σου: μᾶλλον καί τὰ δύο... Καί σέ γουστάρει καί σέ βρίζει...
review reaction 3 pokahontas
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1