Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και η κοπελα στο κεντρο προσπαθησε να ειναι οσο πιο επικοινωνιακη γινεται, εγω ειχα τα ματια μου κολλημενα στις φωτογραφιες της Κετριν και το μυαλο μου ταξιδευε αναμεσα στα βυζια και την κωλαρα της. Φυσικα τα λογια της ηταν θετικα, σιγα μην ηταν δηλαδη... απλα μια παραπανω επιβεβαιωση. Εκλεισα το ραντεβου και κατευθειαν πηρα δρομο για το ξενοδοχειο.
Η Κετριν λοιπον, εχει οντος αυτην την εμφανιση σε συνολο με μερικα κιλα συν στην περιοχη της κοιλιας. Τα ματια της ομορφα το προσωπο πολυ ωραιο και οι βυζομπαλες μαζι με την κωλαρα πολυ καλα μπορω να πω.
Φαινοταν να ειναι στα καλα της, δεν ξερω αν ειναι παντα ετσι, με εμενα ηταν προσχαρη.
Την υποδοχη μου εκανε ακαλυπτη μονο με τα εσωρουχα που στο χρωμα ειχε επιλεξει κοκκινα που οντος της παει πολυ.
Θεματα αμηχανιας δεν ειχαμε απο την αρχη και ας μην ξερει αγγλικα, ειναι η καλη διαθεση που ειπα νωριτερα που σε κυριευει κατα καποιον τροπο και απλα προσπερνας τα αλλα.
Φυσικα εκανα το ντουζακι μου που οντος το χρειαζομουν γιατι δεν ειχα κανει νωριτερα και ξεκινησε το γλεντι χωρις να χαθει καθολου χρονος.
Το ξεκινημα εγινε με τον σωστο τροπο, φιλια δηλαδη στο στομα, αρκετα καλα για καποια που πληρωνεται για να τα δωσει...
Ωραια στην αισθηση βυζια και κωλος και απο καθαριοτητα πολυ συνεπεις σε ολο το σωμα. Εγλυψα τις δυο ρωγες και μετα το μουνι της που ηταν καλα περιποιημενο με φρεσκο ξυρισμα και ωραια μυρωδια. Απο ευαισθησια δεν ειδα κατι το ιδιαιτερο, σε αφηνε να γραφεις οσο θελεις.
Η πιπα της απο την αλλη επαγγελματικου επιπεδου συνοδεια κοιταγματων στα ματια, σαν να ρωταει αν σου αρεσει, αθωα και πουτανα μαζι.
Στα στησιματα επισεις καλα, οχι αυτα που θα εκανε μια αδυνατη γκομενα αλλα δεν ηθελα κατι τετοιο απο την αρχη.
Η αισθηση του μουνιου της καλη και μια θετικη εκπληξη οτι ηταν υγρη με το που μπηκα μεσα της.
Δωσαμε και οι δυο μαχη, μια εγω απο πανω και μια εκεινη με παραδοξος την ιδια ορεξη για καλοπεραση, ηταν εμφανες οτι στα προκαταρκτικα την ειχα κανει να καυλωσει σε αρκετα μεγαλο βαθμο.
Στο διαλειμμα χαλαρωσαμε και οι δυο και μου εδωσε να καταλαβω οτι της αρεσε αυτο που καναμε.
Για δευτερο γυρο ειχαμε μονο πιπα γιατι ο χρονος ηταν λιγος και δεν προλαβαιναμε. Παντος ηταν ακουραστη και το επαιρνε ολον μεσα μεχρι το λαρυγγι.
Με το που εχυσα με σκουπισε και μετα ξαπλωσε διπλα μου.
Εγω πολυ ευχαριστημενος μαζι της, επιασαν τοπο τα λεφτα μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2022
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2022
Σώμα 8?
Εισαι σίγουρος αδερφε?
review reaction 1 hornyasfuck
01 Σεπτεμβρίου, 2022
Οχι, για να ειμαι πιο αντικειμενικος στο 7 αλλα εμενα μου αρεσουν οι γεματουλες και οταν πατησα το κομπι της δημοσιευσης μου εβγαλε μια ακυρη σελιδα... εβαλα ξανα βαθμους χωρις να σκεφτω.
M
markisiosLOG
review reaction 1 srek7
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2