Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αργοπορημένη κριτική αφού με πρόλαβε ο Srek7,στον χώρο μου,φωτό σωστές ,μου θύμισαν την Rose3, άλλωστε είναι από τα ίδια περίπου μερη μόνο που η Polly σπουδάζει ψυχολόγος στην Αγ.Πετρούπολη.Ντύσιμο τα συνηθισμένα ,στήθος 2αρι με piercing στητό, tatoo όχι ,σώμα καλό λόγω ηλικίας... αν μάθει την λέξη γυμναστήριο θα κερδίσει πόντους,ύψος ότι αναγράφεται μάτια μαλλιά όλα ok.
ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΠΡΩΤΟ SEX.
Η κοπέλα δίνει ρέστα,στοματικό εξαιρετικό με βαθύ μπάσιμο φτύσιμο γλείψιμο κεφαλιού , προάστια όχι τόσο,στάσεις τα πάντα όλα, δάκτυλο μπροστά βάζω ένα κουβέντα δεν είπε, δυο ,τρία,τέσσερα...τελικά ζορίστηκε όταν έβαλα σχεδόν την παλάμη, πίσω όμως με τίποτα αλλά ζήτησε δονητή ,ΕΙΧΑ,κάθε σπίτι που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να έχει,όπου τον έβαλε ενώ την έπαιρνα από μπροστά .Τελείωμα στο στόμα με κατάπωση.
ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟ SOCIAL.
Άλλος Άνθρωπος σοβαρή μετρημένη με σχετικά καλά αγγλικά, πολυταξιδεμένη και η θεωρία της για πολιτική, ζωή ,σχέσεις, οικογένεια ενδιαφέρουσες,καμμιά σχέση με την ξανθιά στο βιντεάκι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
26.651
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Γιώργος Παπ., doc_lin, Constantinos27 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2022
Μεγάλη καταπιόλα η μικρή τελικά!
review reaction 1 hornyasfuck
28 Αυγούστου, 2022
Ωραίος . Κ χρήσιμη η πληροφορία για το δονητή
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2