Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 68953
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το πιο σημαντικό χαρακτηριστικό της Τίνας είναι οτι ευχαριστιέται με την καρδιά της το γαμήσι και η συμμετοχή της σχεδόν δεν διαφέρει καθόλου από κάποια που γαμιέται για το κέφι της.
Είναι έμπειρη γενικά στο έσκορτινγκ, στα προκαταρκτικα, στο σεξ και στην επικοινωνία.
Σε κάποια θέματα εμφάνισης για την ώρα την σώζει το οτι είναι ακόμα νέα αλλά η γενική της εικόνα είναι μετρια.
Πάνω από όλα όμως με τις επιδόσεις της στο κρεβάτι προσθέτει μεγάλη αξία στον εαυτό της.
Το τσιμπούκι της το ταιριάζει με έντονο κοιταγμα στα ματιά και με γλειψαρχιδι ατελείωτο, προσπαθεί με τον τροπο της να σε καυλώσει σωματικα και εγκεφαλικα.
Στην αρχή στα προκαταρκτικά της έκανα έντονο ρουφηγμα στα βυζιά το οποίο αντεξε και τελικά μου έδωσε ενα γλωσσοφιλο πολύ δυνατό και με διάρκεια.
Κάναμε διάφορες στάσεις με την καλύτερη για μενα το πισωκολλητό το οποίο έγινε με ένταση και με σφαλιάρες στα κωλομαγουλα.
Γαμιέται με πάθος φανερά και παιρνει πρωτοβουλίες όταν βλέπει ότι πρεπει. Τα στησίματα της, τα περισσότερα πολύ καλά και το μουνάκι υγρό και με καλή αίσθηση.
Ανάμεσα απο τα γαμήσια κάναμε ενδιαφέρουσα συζήτηση και με το σουπερ τσιμπούκι της μου τον έκανε κάγκελο.
Περνάς καλά μαζί της και το οτι δεν είναι μοντελο-γκομενα μόλις ξεκινήσει τα προκαταρκτικά το ξεχνάς.
Είναι ενα κορίτσι με το οποίο σίγουρα δεν χάνεις τα λεφτά σου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 22, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, eridon1877, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2022
Χωρις να θελω να προσβαλλω, αλλα εχεις(ετε), αισθητηρια στα αρχιδια επανω και τρελενεστε για γλυψιμο στα αρχιδια; εγω παντως δεν εχω…απλα απορω…το θεμα αξιζει νημα γιατι μαλλον πιο πολυ μιμηση τσοντας θυμιζει η κατασταση…ελεος δηλαδη με εκει που εχει φτασει η κατασταση…με τις μπαλες…καλα να περνας φιλε μου..γενικη η «παρατηρηση»…
review reaction 1 review reaction 3 Kavouras13, ButtLicker
08 Οκτωβρίου, 2022
Είναι πολυ ωραία η αίσθηση, καμία σχέση με μίμηση τσόντας, απλά λόγο ευχαρίστησης
L
lazarakos21
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2